Переваги нестандартної реклами

Фото з відкритих джерел

У міру того як набридає стандартна реклама, зростає роль нестандартних рішень. Все в рекламі колись робилося вперше, приносячи величезний успіх. Щити вздовж доріг, реклама на бортах автобусів, ролики на ТБ.

Колись за допомогою транспортної реклами виробнику консервів вдалося за рік подвоїти продажі, оскільки на той момент це було революційною знахідкою. А хто сьогодні звертає увагу на розцяцьковані тролейбуси і автобуси?

Використання нестандартної реклами http://sonatagroup.com.ua/nestandartnaja-reklama/ дозволяє проводити ефективні кампанії при мінімальних вкладеннях.

Постійно ведеться пошук нових носіїв і ніш, за допомогою яких можна обійти висококонкурентну середу і вийти на безпосередній контакт із споживачем.

Рекламні лавки, 3d-малюнки, аеро-фігури, банери на аеростатах і квадрокоптери, мобільні щити на моделях мікроавтобусів, міні-білборди – перелік знайдених незвичайних рішень займе кілька сторінок.

Приклади використання

Основною перевагою нестандартної реклами є свіжість каналу, ненав'язливість, здатність залучати підвищений інтерес публіки. Рекламне агентство «Sonata Group» пропонує використовувати такі інструменти:

Брендовані сувеніри, канцелярське приладдя.

Логотип компанії, нанесений на дорогу авторучку або тижневик з вбудованим калькулятором, на довгий час поміщається в зону уваги ділових партнерів, яким був зроблений приємний і корисний подарунок.

За допомогою недорогого друку логотип може бути нанесено на канцелярський «ширвжиток» – блокноти, кулькові ручки, що роздаються при першій нагоді учасникам анкетування, корпоративних заходів.

СМС-розсилка.

Більшість власників мобільних телефонів перевіряє повідомлення, що надійшло відразу після сигналу, побоюючись пропустити повідомлення про несанкціонований рух коштів по кредитці.

При масовому розсиланні 95% відправлених повідомлень буде переглянуто протягом трьох хвилин. Де б абонент не знаходився, СМС його знайде, чим гарантується повне охоплення, якщо розсилка проводиться по актуальній базі номерів.

Реклама на комунальних платіжках.

Квитанції доставляються адресно, з'являючись з періодичністю один раз на місяць у всіх поштових скриньках міста.

Всі квитанції будуть дбайливо вийняті з поштових скриньок і доставлені в квартири для подальшого вивчення. Блок реклами, розташований на вільному полі, також буде уважно переглянутий, оскільки багато служб часто залишають на бланку повідомлення для користувачів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)