Переваги поповнення мобільного за допомогою сучасної платформи Portmone

Джерело
unsplash.com

Завдяки широкій доступності онлайн-платежів поповнити мобільний рахунок можна за лічені хвилини в будь-який час, не виходячи з дому. Один з найзручніших і найвигідніших способів переказати кошти на баланс пропонує платформа Portmone. Подробиці — далі в матеріалі.

Детальніше про поповнення мобільного рахунку через Portmone

Закинути гроші на рахунок через Portmone можна на сайті або в мобільному застосунку. Для здійснення транзакції підходить картка будь-якого українського банку з необхідною сумою на балансі. Платформа пропонує інтуїтивно зрозумілий алгоритм оплати. Скористатися послугою можуть як зареєстровані, так і анонімні користувачі.

Щоб поповнити мобільний, необхідно виконати декілька простих кроків:

  1. У меню виберіть категорію «Мобільний». 
  2. Введіть номер телефону і необхідну суму.
  3. Вкажіть дані картки, з якої будуть списані кошти: номер, термін дії та CVV-код.
  4. Натисніть кнопку «Поповнити».
  5. На телефон надійде SMS-повідомлення з одноразовим кодом для підтвердження транзакції. Введіть ці цифри у спеціальне вікно і підтвердьте платіж. Гроші надійдуть на мобільний рахунок через декілька хвилин.

Також ви можете скористатися швидкою формою поповнення на головній сторінці. Платформа пропонує оплатити послуги найпопулярніших мобільних операторів в Україні: «Київстар», Lifecell, Vodafone, 3mob, «Інтертелеком» тощо.

З повним переліком телекомунікаційних компаній можна ознайомитися на офіційному сайті Portmone. 

Чому варто вибрати Portmone?

Швидкість, надійність, безпека платежів — головні, проте далеко не всі переваги Portmone. На платформі створені всі умови для того, щоб користувач мав можливість вчасно переказувати гроші на мобільний рахунок без зайвих витрат часу та коштів:

  • поповнення номера, що був зазначений під час реєстрації на платформі, здійснюється без комісії;
  • створення шаблону оплати пришвидшить процес — наступного разу вам не доведеться повторно вводити номер телефону та дані платіжної картки;
  • активуйте функцію «Нагадування», і Portmone вчасно повідомить про необхідність поповнити рахунок;
  • налаштуйте автоплатіж, і в зазначений день фіксована сума автоматично списуватиметься з вашої банківської картки.

Зверніть увагу, що ці функції доступні лише зареєстрованим користувачам. Створити обліковий запис можна всього в декілька кліків.

На сайті або в мобільному застосунку Portmone можна не лише поповнити мобільний з картки, а й розрахуватися за інтернет, телебачення та комуналку, переказати гроші з картки на картку, сплатити єдиний соціальний внесок і податки в бюджет.

Конфіденційні дані користувачів повністю захищені, тому можете не хвилюватися: кошти швидко надійдуть на рахунок адресата, а ви отримаєте на email квитанцію, що підтверджує здійснення операції.

Користуючись Portmone, ви обираєте вигідні та безпечні умови онлайн-транзакцій. Спробуйте та переконайтеся особисто!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте