Переваги пральних машин Samsung

Джерело
Усі фото з сайту comfy.ua

На сьогодні ринок побутової техніки пропонує велику кількість пральних машин різного класу, різних виробників та різного цінового діапазону. Чимала кількість людей йде до магазину купувати товар, не знаючи достатньої інформації про сам продукт. Тому перед покупцем постає питання, стосовно вибору якісної пральної машинки.

Звертаємо вашу увагу на популярні моделі пральних машин.

Мережа магазинів https://comfy.ua/ua/wash-machines/brand__samsung пропонує великий діапазон пральних машин Samsung, котрі порадують покупців різного фінансового статусу.

Samsung WF60F1R2E2WDUA

Бюджетний варіант пральної машинки, котрий коштує 9 499 гривень, але зараз у магазині COMFY акція на цей товар – знижка 1 500 гривень. Тому на сьогодні Samsung WF60F1R2E2WDUA коштує 7 999 гривень.

Тип пральної машини – фронтальний, максимальне завантаження – 6 кілограмів. Окрім цього, пральна машинка має 5 основних програм та одну спеціальну. За рік вона споживатиме приблизно 8580 літрів води.

Samsung WW60K42109WDUA

На цю пральну машинку також розповсюджується система знижок, а саме – 18%, тому коштуватиме вона 15 999 гривень (замість 19 499 гривень).

Як і в попередньому товарі, тип пральної машини – фронтальний, але максимальна ємкість більша – 7 кілограмів. Звернемо вашу увагу на те, що продукція цього класу має 12 різноманітних програм, від «Анти-алергія» до «Делікатне прання». Окрім цього, споживання води є значно меншим, а саме 7400 літрів.

Samsung WW90M74LNOA/UA

Ця пральна машинка належить до категорії «Люкс», тому і коштує вона відповідно – 26 999 гривень, але зі знижкою її можна придбати за 25 649 гривень.

Що ж являє собою даний товар за такі чималі гроші?

Передовсім перевагою даного товару є те, що максимальна ємкість дорівнює 9 кілограмів. Окрім цього, пральна машинка є досить економною: споживає 130 кВТ на рік. Цікавою фішкою цієї продукції є те, що її можна пов’язати з вашим смартфоном та керувати пранням на відстані. Суттєвою перевагою є досить низький рівень шуму під час роботи – 49 дБ.

Чому саме Samsung?

Ця торгова марка вже десятки років є лідером на ринку побутової техніки. Це підтверджують позитивні відгуки клієнтів та якісна експлуатація товару. Окрім цього, машинки більш дорожчого діапазону мають 10 років гарантії на двигун. Гарантійний термін всього товару складає – 3 роки.

Бренд Samsung завжди презентує оригінальний дизайн товару та якість продукції в цілому. Наприклад, компанія використовує стільниковий барабан Diamond. Цей компонент дозволяє ефективно прати білизну без пошкодження тканини.

Ще однією перевагою пральних машинок Samsung є наявність системи контролю електроживлення. Таким чином, при перепаді електроенергії в мережі, пральна машина перебуватиме під надійним захистом Volt Control.

Чому саме в COMFY?

У свою чергу, компанія COMFY надає низку привілей покупцеві при купівлі побутової техніки:

  • оплата частинами від ПРИВАТБАНКУ/ А-БАНКУ/ MONOBANK;
  • кредит без переплат від 12 місяців;
  • система знижок;
  • зручна система доставки товару;
  • привітне обслуговування :)

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)