Підозрюваний у хабарництві чиновник РДА не ходитиме на роботу два місяці

Через два місяці правоохоронцям доведеться знову подавати клопотання про відсторонення Ігоря Грубого з посади
Джерело
«Четверта влада»

Першого заступника голови Рівненської РДА Ігоря Грубого відсторонили від роботи на два місяці. Клопотання слідчих задовільнив суддя Рівненського міського суду Петро Денисюк.

Минулого тижня Ігоря Грубого затримали після отримання 5 тисяч доларів неправомірної вигоди. За словами правоохоронців, загальна сума хабара – 10 тисяч доларів. Щоб посприяти в зміні цільового призначення землі та погодити план забудови.

24 жовтня Ігорю Грубому повідомили про підозру у вчиненні злочину – неправомірна вигода у великому розмірі або вчинена службовою особою, що займає відповідальне становище, або вчинена повторно чи поєднана з вимаганням (частина 3 статті 368 Кримінального кодексу України).

Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Слідчий суддя Рівненського міського суду Петро Денисюк обрав запобіжний захід для Ігоря Грубого у вигляді тримання під вартою на 60 діб з можливістю внесення застави – 281 тисяча 920 гривень.  

Того ж дня за першого заступника внесли заставу.

Однак, у СІЗО «Четвертій владі» відмовились повідомляти, коли відпустили і чи відпустили Ігор Грубого. Кажуть, це службова інформація.

Вчора, 29 жовтня, правоохоронці подали клопотання у Рівненський міський суд щодо відсторонення Ігоря Грубого з посади першого заступника. 

Прес-секретарка Рівненськогої РДА Анастасія Боднарська повідомила, що поки немає інформації, хто виконуватиме обов'зки замість Ігоря Грубого. Також в РДА не мають інформації, коли проводитимуть службову перевірку стосовно дій Ігоря Грубого.

Згідно із декларацією, Ігор Грубий у 2017 році мав 400 тисяч гривень, 7 тисяч доларів та 5 тисяч євро. А також позичив комусь 43 тисячі 500 доларів.

У його дружини Таміли Грубої, яка викладає в університеті, трохи більше мільйона коштів готівкою та у банку. А його син Леонід Грубий із серпня по грудень 2017-го року заробив 58 тисяч 788 гривень підприємництвом.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте