Популярні вакансії на Рівненщині

Джерело
porady.co.ua

Експерти заявляють, що у 2022 році ринок праці кардинально не зміниться. В місті Рівне, як і в Україні, будуть потрібні некваліфіковані кадри, причому найбільший попит на ринку праці буде на кур'єрів, водіїв і продавців.

Крім них, будуть потрібні будівельники та фахівці у сфері реклами та маркетингу. Потреба суспільства у таких кадрах складалася роками. Для кого ще є робота в Рівненщині?

Топ популярних професій

Психологи та психотерапевти

Потреба у професії психолога дуже висока. Суспільство потребує допомоги, бо війна в Україні торкнулася майже кожного. Крім страху перед війною багато українців бояться захворіти, втратити роботу, заощадження... З

і страхами та стресом допоможе впоратися психолог. Він може вислухати та дати поради, рекомендації для вирішення проблеми. Психотерапевт же бореться з психічними захворюваннями та має право виписувати клієнту рецепт.

Щоб здати лікарем душ, обов'язково потрібно здобути вищу освіту. Деякий час випускник зможе отримувати лише досвід та практичні навички. Проте вже за рік фінансове становище психолога покращується. Чим більший досвід і стаж у психотерапевта, тим вище ставка роботи за 1 годину.

Фінансові аналітики

FJc5P5PUN_avsQ-auAQpzqkB8o3dHD8uuNuyP-VsY8ZKIf7D2wlIbK3NyVYlcQZBPd34D8LkRp2LkVAI3F9Sp_pqyyhGT_YQ28xReugdwOzzBd0MOQz-UEI-eo4exfXh9LTLRL9U

Затребувана професія, яка допомагає бізнесу та підприємництву вийти із кризи – це фінансова аналітика. Тільки експерти зможуть продиктувати підприємцям, що робити при виникненні глухого кута, як не втратити прибуток і повернути виробництво на колишній рівень.

До завдань фахівця входить:

  • відстеження тенденцій у конкретних галузях, на світовому ринку;

  • збір та обробка, аналіз інформації;

  • оцінка загального рівня ризику;

  • аналіз фінансової звітності та показників;

  • вивчення цінних паперів, інформації з бухгалтерського та управлінського обліку;

  • формування прогнозів, рекомендацій.

Ця спеціальність підходить людям з аналітичним складом розуму, яким подобається підраховувати та прогнозувати. Обов'язково потрібна вища освіта та досвід роботи. Фахівець цінується за результатами його роботи.

Саме експерти фінансової аналітики здатні відновити ринкову економіку. Тому фінансовий аналітик входить до списку професій 2022 року що мають попит.

Інженери

Інженери цінувалися завжди. Все, що було створено в матеріальному світі, є роботою інженера: будинки, пристрої, технології, техніка, меблі, заводи, машини, комп'ютери та багато іншого. Не дивно, що у 2022 році професія інженера залишається популярною.

Проте стати хорошим інженером можна, якщо добре вчитися в університеті та мати бажання створювати щось нове.

Перекладачі

Ozrz9vI5sN7WIkyiqTpkjsvLU8e_zD7fObc_pcl-vrBhBFcDhILqYyHqjBifFn_YmCzwWlVXQwK_wdetQDQEuWehVykrKUsZdCbxa9u4cHo1BBQcScfhc2CYJn35A_U1h5i50t1g

Чому професія перекладача стає більш популярною? Міжнародна ринкова економіка дозволяє отримувати високі прибутки. У 2022 році великим підприємцям різних країн необхідно згуртуватися та створити нові стратегії розвитку економіки.

Проте підприємцям та керівникам необов'язково знати всі мови світу. Достатньо найняти професійного перекладача, який забезпечить комунікацію.

Щоб стати відмінним перекладачем, необхідно не лише здобути вищу освіту та вивчити іноземну мову. Потрібно мати здатність швидко перетравлювати інформацію, обробляти її та видати іншою мовою.

Професіонали кажуть, що коли вони перекладають усно, то повністю відключаються та можуть взагалі не запам'ятовувати інформацію, яку передавали. У цьому полягає особливість найкращих перекладачів.

Також можна стати письмовим перекладачем. Роблячи переклади текстів, можна без проблем вийти на заробіток понад 20 тисяч гривень.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте