Пошук роботи в Рівному – правила успішної співбесіди

Для рівнян пошук роботи часто перетворюється в тривале ходіння по співбесідах, нескінченну розсилку резюме без результату. Багато жителів міста зневірившись, рушають за грошима за кордон. Знайти перспективну вакансію в рідному місті все ж можна. Але щоб влаштуватись, потрібно знати, як успішно пройти співбесіду.

Як вести себе під час співбесіди

Існує кілька простих правил, яких треба дотримуватись під час розмови з потенційним роботодавцем.

Хибною тактикою під час пошуку роботи в Рівному є просте перелічення своїх навичок в резюме та на співбесіді. Необхідно довести – ви ними, насправді, володієте.

Для цього слід навести кілька прикладів ситуацій, в яких навичка дозволила досягти бажаної мети. Наприклад, вмієте програмувати – тобто, прослухали курс лекцій в університеті та зробили лабораторну чи написали з десяток програм, якими користуються замовники? Для людини, що планує найняти фахівця, різниця суттєва.

Якщо інтерв'юер дає можливість поставити питання, використовуйте її - дізнайтеся про всі важливі нюанси стосовно:

  • графіку;
  • оплати;
  • соцпакету;
  • можливості підвищити кваліфікаційний рівень.

Неправильно замість цього знову починати розповідати про себе. Така поведінка дратує людей, які проводять співбесіду. А можливість ставити питання надасть достатньо інформації для прийняття рішення – погодитися чи шукати роботу в місті Рівному й далі.

Не стверджуйте, ніби ви – найкраща кандидатура на вільну посаду, нічого не знаючи про інших претендентів. Просто розкажіть, чому зацікавила саме ця вакансія, що допоможе у її виконанні посадових обов'язків, продемонструйте власне бажання діяти та блиск в очах. Можливо, саме пристрасть дасть вам перевагу перед іншими кандидатами.

Поводьтеся впевнено. Не треба стверджувати, ніби на бажаній посаді вам буде легко долати будь-які перешкоди. Роботодавцям подобаються впевнені кандидати, але самовпевнені, зухвалі та наївні – ні. Будьте впевненим у власних силах реалістом.

Під час перемовин намагайтесь обговорити всі деталі. Це означає обговорювати пропозицію, яка повністю влаштовує. Варто тримати планку з деяких питань і не перестрибувати через неї на етапі влаштування на роботу.

Тобто, не треба домовлятися щодо тижня додаткової відпустки або просити про підвищення платні, на яку розраховували, сподіваючись знайти роботу в Рівному. Щоб отримати право просити про таке, варто переконати роботодавця в тому, що ви – цінний працівник.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)