Правильне розморожування холодильників: що радять фахівці

Сьогодні у продажу представлено холодильники з різним типом розморожування. Якщо у вас стаціонарна система, такий прилад потребує регулярного розмороження. А ось щодо крапельного типу та No Frost у покупців нерідко виникають сумніви. Дехто каже, що їх не треба розморожувати, адже це відбувається автоматично. Але є й протилежні погляди щодо цього питання. А що радять фахівці? 

Відповідь буде такою – холодильник будь-якого типу потребує розморожування. Різниця полягає у частоті й послідовності виконання розмороження вручну.

Розморозка холодильників зі стаціонарною системою

Наразі вони належать до бюджетного сегмента. Якщо треба купити недорогий, але надійний холодильник, в інтернет-магазині «Цитрус» https://www.ctrs.com.ua/ru/holodilniki/ саме моделі зі стаціонарною системою є найдоступнішими за ціною. Це перевірена часом схема.

Але її недолік полягає у тому, що поступово на стінках морозильної камери виникає товста шуба із льоду. Щоб її позбутися, треба розморозити холодильник:

  • виставляємо температуру на нуль, вимикаємо пристрій з мережі;
  • усі продукти переносимо до прохолодного місяця, дістаємо полиці та інші знімні елементи;
  • заздалегідь готуємо ганчірки й рушники, підставляємо під морозилку ємність, куди буде стікати вода;
  • чекаємо поки вся крига не розтане;
  • ретельно миємо «нутрощі» холодильника, полиці та контейнери.

Коли холодильник висохне, все повертаємо назад і вмикаємо побутовий прилад. Як часто робити розморозку? Зазвичай її виконують один раз у два місяці. Але чим старіший агрегат, тим частіше його треба розморожувати.

Ручна розморозка крапельних холодильників

Згідно з інструкцією, такий тип приладів має розморожуватися автоматично. Втім у морозилці крига має здатність поступово накопичуватися. До того ж дренажна система може засмічуватися, через що підвищується рівень вологості. Послідовність виконання дій з розморожування крапельного холодильника Direct Cool:

  1. Вимикаємо;
  2. Прибираємо їжу;
  3. Чекаємо поки лід розтане;
  4. Добре все миємо, особливо вентиляційні отвори та отвори для стікання вологи;
  5. Вмикаємо пристрій та насолоджуємося його тихою роботою.

Як часто треба розморожувати крапельні холодильники? Орієнтуватися треба на кількість льоду. Фахівці радять не рідше, ніж два рази на рік.

Як розморозити холодильник No Frost, і чи треба взагалі?

Цю операцію виконують для профілактичної мети:

  1. Внутрішнє очищення;
  2. Діагностика системи вентиляції;
  3. Позбавлення від неприємних запахів;
  4. Для видалення конденсату й криги, що накопичуються на випаровувачі та трубках.

Як часто треба розморожувати холодильник No Frost? Майстри рекомендують робити це принаймні раз на рік. Також будь-який побутовий прилад потребує «відпочинку». Коли ми вимикаємо холодильник, він «відпочиває».

Повне розморожування холодильників No Frost відбувається так само як і попередніх типів. Усі внутрішні поверхні треба ретельно вимити, використовуючи рідкі засоби. Вентиляційні отвори чистять за допомогою ватних паличок. Холодильник деякий час повинен постояти до повного висихання.

Після завершення процедури він працюватиме набагато ефективніше, а господарі не стикнуться з неприємними запахами й ризиком поширення плісняви.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте