«Продуманий спланований удар»: заступниця міського голови Рівного звільнилася зі звинуваченнями

Марина Кузмічова залишає посаду заступниці міського голови зі звинуваченнями в бік якоїсь політичної сили
Джерело
«Четверта влада», Влад Мартинчук

«Політична боротьба під час війни, у Рівненській громаді, дійшла до вищої степені абсурду», – написала заступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова у фейсбуку. І звинуватила невідому політичну силу у спланованому ударі по ній і її партнерах. Та написала заяву на звільнення.

Виконувач обов’язків міського голови Рівного, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян сьогодні, 18 вересня 2023-го, підписав цю заяву Марини Кузмічової, яка відповідала у місті за гуманітарний блок і більше ніж інші заступники звітувала про свою роботу у соцмережах.

У коментарі «Четвертій владі» Віктор Шакирзян розповів, що про бажання Марини Кузмічової піти з посади дізнався із фейсбуку.

– Це її рішення. Було б краще її розпитати. А я хотів би їй подякувати за роботу над деякими проєктами, – відповів в.о. міського голови на запитання, як він розцінює такий крок заступниці.

Ввечері 17 вересня на фейсбук-сторінці Марини Кузмічової з’явився допис, в якому вона повідомила про своє бажання залишити «крісло» заступниці міського голови:

«Здійснилась серія чергових атак на моїх партнерів, які підтримували роками нашу громаду. Ці дії коштуватимуть закриттям усіх напрацьованих мною соціально важливих проєктів – ремонти санвузлів, ремонти відділень у лікарнях, утеплення закладів, ремонти укриттів, ремонти підліткових клубів, оновлення їдалень, придбання медикаментів для ВПО.

Всі проєкти, які я здійснювала за принципом “спільнокошту” (поєднання коштів платників податків і позабюджетних джерел фінансування), – знищили.

Продуманий, спланований удар, який вартий чималих фінансів, має свій очікуваний результат. Вітаю причетних, ви досягли успіху».

Конкретних винуватців цього «удару» і в чому він полягає пані Кузмічова не назвала. І наразі не знайшла часу, щоб поспілкуватися із «Четвертою владою».

Скриншот допис із фейсбуку Марини Кузмічової

Один із адміністраторів фейсбук-групи «Рівненщина політична», депутат Рівнеради від «Голосу» Святослав Клічук, ще 5-го вересня провів опитування з натяком на те, що заступників теж ймовірно звільнятимуть. Він попросив проголосувати хто з них найкраще впорався.

Опитування не репрезентативне і відображає лише думку 242-х учасників групи, які проголосували. Всього в групі понад 6 тисяч підписників. Більше половини голосів отримала Марина Кузмічова, яка прийшла у владу теж від «Голосу». Спочатку стала депутаткою, а потім погодилася на посаду заступниці мера.

Нагадаємо, раніше суд позбавив Олександра Третяка права обіймати посаду міського голови Рівного.

Дивіться також: «Бо роками напрацьовано, чиновник – то зло»: інтерв’ю Марини Кузмічової після звільнення з посади


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте