Промивання каналізаційних труб – робота, що робить цей світ чистішим!

Засмічення каналізації рано чи пізно трапляється чи не в кожній будівлі. Напевне, вам знайома ситуація – у кухні не протікає вода, бо злив забитий жирними рештками. У приватних будинках – не рідкість переповнення септиків чи засмічення зливових труб.

Приміщення загального користування потерпають від того, що у злив викидають засоби індивідуальної гігієни. Трапляються випадки, коли у каналізацію виливають навіть будівельні розчини! Усе це свідчить про те, що необхідне промивання каналізаційних труб https://mtsewer.com.ua/uk/services/mts-promivannya-kanalizaczijnih-trub/.

Всі ці явища називають одним терміном: забита каналізація. Масштаби різні, від банального засмічення сифона у ванній до суцільної закупорки стояка багатоквартирного будинку. Що б у вас не трапилось, на допомогу прийде «МонтажТехСервіс».

Це приватна компанія, яка спеціалізується на промиванні каналізаційних труб різного розміру та у будь-який час доби. Послуги надаються у Києві та Київській області. Регіональні відділення цілодобово працюють у Львові, Одесі та Миколаєві.

Регулярна профілактика чи аварійне чищення?

Як часто слід промивати каналізаційні труби? Зазвичай ми не ставимо це питання, доки не трапиться аварія. Коли стічні води починають вивергатись всередину квартири, вже не час думати про профілактику. Потрібно терміново викликати аварійну бригаду «МонтажТехСервісу».

Щоб уникнути неприємностей, спеціалісти компанії радять періодично вживати попереджувальні заходи:

  • промивати стоки гарячою водою;
  • час від часу використовувати засоби побутової хімії для промивки стічних отворів;
  • своєчасно викачувати септики;
  • слідкувати за цілісністю та станом внутрішньобудинкових мереж.

Компанія надає послуги чищення каналізації на промислових підприємствах, у житлових будинках, приміщеннях торгових та розважальних установ та закладів громадського харчування.

На виробничих підприємствах бажано регулярно замовляти послугу профілактичної промивки каналізаційних мереж, оскільки серйозне забруднення здатне викликати великі проблеми та призвести навіть до зупинки виробництва.

Які способи використовує МонтажТехСервіс для чистки каналізації?

Для усунення звичайного побутового засмічення буває достатньо механічної чистки труб та сифонів. Більш складна задача – промивання стояків, каналізаційних колодязів, труб великого діаметру.

Компанія має власний транспорт та обладнання, яке дозволяє виконувати високоефективне промивання каналізаційних труб гідродинамічним методом. Цей спосіб допомагає усунути складні жирові відкладення на стінках труб, повертаючи їм прохідність.

У роботі ми використовуємо гідродинамічне устаткування, яке подає воду під високим тиском.

Цей метод вважається більш безпечним, тому що здатен прибрати великі забруднення без ризику пошкодити цілісність труб.

Маємо великий досвід очищення зливової каналізації, прочистки колодязів, відкачування жировловлювача, гідродинамічного промивання каналізаційних систем на комерційних та житлових об’єктах.

Напевне, промивка каналізації – не найприємніше у світі заняття. Але ми свідомі того, що без наших послуг місто буде захлинатись у нечистотах. Тому працюємо 24/7. Телефонуйте!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)