«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user oboista
лікарняний клоун, учасник бойових дій

Просто Вам хвастаюсь своїми Боргами

Знаєте хочеться багато зараз написати, але старатимусь бути лаконічним. Я, знаю, багато хороших людей, вони різні, за характером та поведінкою, за словами та вчинками. Вони, можуть говорити хороші слова, а можуть нічого не говорити, а просто робити.

Ще, багатьох, хороших людей я не знаю. Вони, сформували у мене почуття Боргу. Я нічого в них не позичав, але їм винен. Більше того, велику кількість їх, навіть не знаю і не знаю, що вони роблять, але все одно винен. 

Вони, роблять наш світ трішки іншим, вони його оберігають та міняють в ньому правила існування. Вони на фронті, та серед наших міст, вони в Україні та закордоном. І вони люди дії.

Коли, я був в армії, нам допомагало багато людей, і кожен з моїх братиків то знав. І, мабуть, десь з того часу з'явився мій Борг.

Борг перед хлопцями, що сидять по опорниках, чи ходять в сірі зони. Тими хто служив, і продовжив служити.

Борг перед волонтерами, що допомагали і допомагають армії.

Борг перед тими хто не опускає рук і просто працює над змінами на краще.

Борг перед журналістами, що не дивлячись на нерви, срачі та перешкоджання роблять свою роботу.

Я пам'ятаю про свої Борги і стараюсь їх віддавати, але це напевно не вийде ніколи. Занадто багато хороших людей.

Мені приємно, що є люди, яким я можу написати чи зателефонувати і сказати: "Тут пацанам, треба якась фігня до машини, коштує ....", або "знайшов тут хлопцям підсвідки на оптику, ціна питання 22 у.о. штука, сам всю суму не витягну".

І ці люди, нічого не перепитують, а лише, кажуть: "можу додати стільки...". В той момент, Вони, ще не знають, що мій Борг до хороших людей збільшився, а я цьому тішусь як дитя. 

Скоро хлопцям, поїдуть підсвідки для нічної роботи артилерії, і допомогла мені з цим Леся, яка вже багато років живе в Німеччині.

А ще в Рівному у мене є знайомий стоматолог, що працює в престижній клініці, а у свою відпустку їде "туди" - на схід, допомагати іншим, просто ремонтуючи зуби.

Або Христинка, пісні якої підтримують не лише мене і постійно лунають в моїх вухах. В Борг, мене, може загнати, моя дружина, яка просто, скаже "я там передала трішки", а мені приємно. До чого це все, так просто Вам хвастаюсь своїми Боргами.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте