«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Dovzhanycia
депутат Рівненської міської ради

«Просто жах на що почали давати добро»: про громадський бюджет у Рівному

Сьогодні відбулось засідання координаційного комітету щодо голосувань проектів громадського бюджету, поданих у 2018 році. І тут просто жах на що почали давати добро на допуск до голосування.

1. Згідно положення про громадській бюджет всі проекти повинні бути загальнодоступні. А винесли проекти і то декілька щодо встановлення дитячих майданчиків на територіях ДНЗ (садочках). Із погодженням начальника управління освіти міста всіх цих проектів.

Тому інформую вас про те що з сьогоднішнього дня всі садочки стають загальнодоступними і можна вільно заходити на територію садочків.

Я голосував категорично проти!! Садочок – це територія з обмеженим доступом. Якщо дозволимо реалізовувати там проекти, то управління повинно забезпечити безперешкодний доступ до цієї території (зняти ворота та проінструктувати заклади щодо змін у доступі до їх території). Це недопустимо. Ми знищимо садочки.

2. Не менш кричуще – декілька проектів щодо облаштування прогулянкових доріжок вздовж озера по березі та інший проект – велодоріжка вздовж прибережної смуги. І на це все більше 3-х мільйонів гривень. Коли на проект по Басовому куту вже виділені 1,3 мільйона гривень, який робить наш водний університет.

А ще була представлена на сесії концепція що до вирішення проблем Басівкутського водосховища і тих дощових вод, що скоро підуть з мікрорайону Південний.

Можна надавати пропозиції концепції і їх долучати в один проект, а не виготовляти окремо декілька проектів і на вітер викидати мільйони бюджетних коштів міської ради.

Після позитивних голосувань, в тому числі, і членів виконкому, і погоджень відповідних управлінь таких недалекоглядних проектів я був змушений покинути засідання комітету.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)