У рівненського Басового Кута – ще одна біда: падає рівень води

Басів Кут, попри свою красу, поки непридатний для купання через забруднення

У рівненського водосховища Басів Кут, окрім того, що через забруднення в ньому небезпечно купатися, з'явилася ще одна проблема. Прогнила одна з шандор (перетинок греблі), і вода надміру вихлюпується в річку. Тож у водосховищі падає рівень води.

Відео на своїй фейсбук-сторінці оприлюднив депутат Рівнеради Олександр Довжаниця:

Як розповів «Четвертій владі» заступник міського голови Олексій Хмилецький, сьогодні проблему почали вирішувати працівники ШЕУ.

– Працювало 10 чоловік, – каже посадовець. – Зробили конструкцію, опустили її наполовину. Поки що не вдалося повністю опустити, завтра продовжать. Я двічі приїжджав, дивився на ці роботи. На вихідні не залишимо цю проблему.

Олексій Хмилецький впевнений, що після ремонту рівень води відновиться.

Депутат Рівнеради Олександр Довжаниця давно опікується питанням очистки Басового Кута. Тож розповів «Четвертій владі», що депутати з фахівцями працюють над тим щоб водосховище стало чистішим. Одна з дій, необхідних для цього – зняття шару мулу. Перед цим його мають дослідити, щоб визначити куди найкраще буде подіти. 

– Я дізнався, що те що ми напрацювали, ввійде до проекту, який буде робитися десь два роки, а тоді аж на третій рік, можливо, приступлять до робіт, – з сумом констатує депутат.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)