Реклама на транспорті: види і можливості

Джерело
Copenhagen Zoo; Y&R Agency

Долаючи величезні відстані в масштабах міста, області, країни і всього світу, щодня мільйони людей користуються послугами транспортних засобів. Величезний пасажирський трафік привернув до сфери транспорту найпильнішу увагу рекламістів і рекламодавців.

Розгорнута інфраструктура, безліч місць, що підходять для розміщення рекламних матеріалів - унікальне поле діяльності при просуванні брендів, товарів і послуг.

У числі основних переваг транспортної реклами http://transport.adv-sonata.com/ :

  1. Широке охоплення. Наприклад, послугами Київського метро за день користується 1,4 млн. Чоловік, а через аеропорт Бориспіль за рік проходить понад 8 млн пасажирів.
  2. Велика розмаїтість доступних форматів і майданчиків для розміщення.
  3. Динамічна зміна пасажирів.
  4. Участь транспортних засобів в загальному потоці руху.

Брендування

Барвисто оформлений транспортний засіб перетворюється в пересувний білборд, що багаторазово за день об'їжджають місто по заданому маршруту. Особливо видовищно виглядає реклама брендів, розміщена на зовнішніх поверхнях поїздів далекого прямування і літаків.

Цю рекламу бачать пасажири і ті хто їх проводжає, вона з'являється на всіх проміжних станціях і в аеропортах призначення.

Метро

Метрополітен - справжній підземне місто, обслуговує в місяць близько 40 млн пасажирів, в число яких входять мешканці передмістя, туристи, приїжджі. Реклама може пропонуватися пасажирам на всьому протязі проходження - від підземного переходу і вхідних дверей, минаючи касу, турнікети і ескалатор, до перонів і вагонів.

В очікуванні поїзда пасажири проводять на платформі від 30 секунд до декількох хвилин, і за цей час встигають вивчити всі рекламні щити, розташовані на стіні колійного тунелю.

Найвищою ефективністю володіє розміщення реклами всередині вагонів - на склінні і в простінках біля дверей. Поїздка займає в середньому 17 хвилин, завдяки чому пасажири, які стоять навпроти наклейок, неминуче ознайомляться із запропонованою інформацією.

Громадський транспорт

Салони міських маршруток, трамваїв, тролейбусів і автобусів затребувані серед рекламодавців не менш, ніж вагони метро.

Наземний транспорт хоча і відстає від метрополітену за обсягами перевезень, але привертає рекламодавців нижчими цінами на розміщення і середнім рівнем конкуренції.

Як зробити заявку на розміщення?

За допомогою фахівців рекламного агентства «Соната» Ви можете віддрукувати макет на будь-якому носії і розмістити його в салонах громадського транспорту, в метро, електричках, потягах і літаках.

Агентство також приймає замовлення на брендування транспортних засобів, розміщення реклами в бортових журналах для пасажирів авіалайнерів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)