Рецепти успіху: ПриватБанк пропонує інновації для малого бізнесу

Джерело
Приватбанк

Галузь торгівлі давно увійшла до пріоритетних сфер життєдіяльності Рівного. Конкуренція висока, тому малий бізнес все більше орієнтується на потреби і вимоги вибагливих споживачів надаючи можливість споживачу самому обирати спосіб розрахунку – готівкою чи безготівкою.

POS-терміналом у закладі вже нікого не здивуєш. Але технології ПриватБанку не стоять на місці, і тепер не обов’язково мати при собі банківську картку, щоб здійснити покупку. 

Віднедавна ПриватБанк запустив технології розрахунків за допомогою смартфону чи розумних годинників  AndroidPay та ApplePay. До слова, Україна увійшла у ТОП-10 країн за активністю використання “яблучного” платіжного сервісу. 

«Сучасні POS-термінали обладнані технологією PayPass. Вона дозволяє здійснювати оплати безконтактною банківською картою, не проводячи нею по терміналу, а просто піднісши картку до пристрою, – розповідає Керівник напрямку “Еквайринг” Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Володимир Галело.

–  Клієнт не передає картку продавцю, що підвищує безпеку розрахунків і пришвидшує процес обслуговування».

Для мобільних торгових точок існує ще одна можливість приймати безготівкові платежі – MiniPOS – пристрої, які через bluetooth-зв’язок під’єднуються до смартфону продавця і дозволяють здійснювати безконтактні оплати.

Це зручно для вуличних торговців, фестивалів чи інших заходів, коли немає постійного доступу до електрики. До слова, за потреби при здійснені покупки є можливість роздрукувати чек. 

Ще одна новітня технологія, яка стрімко завойовує світ – оплати за допомогою QR-кодів.

Для цього продавцям не потрібно спеціального обладнання – достатньо роздрукувати QR-код, згенерований банком, та розмістити його на своїй торговій точці.

Оплата здійснюється зі смартфону: клієнт сканує код з допомогою додатку Privat24, вводить суму – і кошти перераховуються продавцю. Сповіщення про оплату приходить продавцю і власнику миттєво. 

«Який зі способів обрати, вирішує підприємець. Він орієнтується на свої обороти, заробітки, технічні можливості. Якщо великі торгові мережі і магазини встановлюють класичні POS-термінали з PayPass, то, скажімо, вуличному продавцю кави оптимально підійде QR-код. Головне – не стояти на місці і розвиватися в ногу з технологіями і вимогами сучасних клієнтів», – зазначив Володимир Галело.

Консультації з приводу безконтактних розрахунків можна отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку на Рівненщині.

Окрім того, підприємці, які використовують термінали старого зразка, можуть звернутися до банку і замінити їх на пристрої з  PayPass. До слова, в області діє більше 3 тисячі POS-терміналів. 70 % з них підтримують технологію  PayPass.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування. Більше цікавої інформації - на сайті або у ФБ.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)