Міліція передумала викликати сьогодні на допит рівнян, які запускали кульки з портретами Януковича

22 листопада портрет Януковича, причеплений до кульок, запустили в небо. Це стало приводом до відкриття кримінального провадження
Джерело
charivne.info

Щойно рівненському журналісту, депутату Рівнеради Олександру Курсику зателефонував слідчий та повідомив, що його допит на сьогодні відміняється. Так само як і відміняється запланований на сьогодні допит громадського активіста Віталія Примака.

Повдіомляє Олександр Курсик у групі Рівненщина політична на Фейсбук.

Сьогодні, 26 листопада, Олександра Курсика та Віталія Примака «запрошували» в міліцію для дачі свідчень щодо запуску портрету Януковича в космос.

За словами Надії Юрчук із Рівненського міського відділу міліції,  відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального Кодексу України по факту підняття Президента України в космос.

– Наразі проводиться слідство, з’ясовуються ініціатори такої ідеї та інші причетні особи. Хто за це відповідатиме, встановить слідство, – додала Надія Юрчук. 

Нагадаємо, 22 листопада під час Євромайдану в Рівному в небо запустили повітряні кульки, до яких було прикріплено фото Президента України Віктора Януковича. Таким чином рівняни вирішили показати своє невдоволення діями Президента, який різко змінив курс України від Євроінтеграції до Митного Союзу.

В підтримку активістів рівняни готують акцію, під час якої запустять в небо ще більше кульок з портретом Януковича. Початок акції – 15.00 біля міськвідділу міліції (Пушкіна, 4).

ДИВІТЬСЯ ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

Януковича та Азарова відправили в небо на кульках знову, тепер біля рівненського відділу міліції (ФОТО)

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте