Сьогодні через портрет Януковича допитуватимуть рівненських активістів

Сьогодні у Рівному знову запускатимуть у космос портрет Януковича.
Джерело
Фото charivne.info

Сьогодні, 26 листопада, двох рівненських активістів «запросили» в міліцію для дачі свідчень щодо запуску портрету Януковича в космос.

На 15.00 отримав повістку журналіст телеканалу «1+1», депутат Рівнеради Олександр Курсик. На 16.00 допитуватимуть рівненського громадського активіста Віталія Примака. Чекає на повістку і громадський активіст Зураб Кантарія.

За словами Надії Юрчук із Рівненського міського відділу міліції,  відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального Кодексу України по факту підняття Президента України в космос.

– Наразі проводиться слідство, з’ясовуються ініціатори такої ідеї та інші причетні особи. Хто за це відповідатиме, встановить слідство, – додала Надія Юрчук.

Нагадаємо, 22 листопада під час Євромайдану в Рівному у небо запустили повітряні кульки, до яких прикріпили фото Президента України Віктора Януковича. Таким чином рівняни вирішили показати своє невдоволення діями Президента, який різко змінив курс України від Євроінтеграції до Митного Союзу.

Громадські активісти та журналісти запрошують усіх свідомих рівнян прийти на 15.00 під міський відділок міліції (на вулицю Пушкіна, 4) та підтримати учасників акції, запустивши в небо нові кульки з портретом Януковича. Як можна це зробити, не наражаючись на кримінальну відповідальність, радить головний редактор ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ Володимир Торбіч.

ДИВІТЬСЯ ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

Януковича та Азарова відправили в небо на кульках знову, тепер біля рівненського відділу міліції (ФОТО)

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Profile picture for user golovred

Володимир Торбіч

26 січня 2021 в 01:44
0
Коментарі 2013