У Рівненській області новий начальник міліції. Його представили потай від преси

Василь Лазутко
Джерело
ВЗГ УМВСУ в Рівненській області

Як повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області, сьогодні особовому складу Рівненщини перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Попков представив нового начальника обласного управління міліції Василя Лазутка. Що не повідомляє про полковника міліцейська прес-служба?

Пресу на його представлення не запросили. Як пояснила начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області Інна Березовська Рівненському агентству журналістських розслідувань, журналістів не запросили, оскільки був повний зал і навіть не було місця.

Для журналістів буде ознайомча прес-конференція окремо з новопризначеним начальником. На минулих представленнях журналістів також не було, – ділиться Інна Березовська міліцейськими традиціями.

Ось що повідомляє з цього приводу міліцейська прес-служба:

 «Із новопризначенням обласного керівника міліції прийшли привітати перші особи органів державного та місцевого самоврядування та силових структур області.

Полковник міліції Василь Іванович Лазутко до призначення був заступником начальника Департаменту карного розшуку МВС України.

Як зазначив Сергій Попков, під час недавнього робочого візиту на Рівненщину, він уже мав нагоду зустрітися із особовим складом, визначити пріоритетні напрямки у подальшій діяльності. Тоді генерал-лейтенант міліції відмітив роботу рівненських міліціонерів, зазначивши, що міліція – на правильному шляху.

Великим букетом квітів перший заступник міністра привітав новопризначеного начальника і побажав йому усіляких звершень та успіхів у роботі, а генерал-майору міліції Олегу Салу, який призначений радником Міністра внутрішніх справ по західному регіону, подякував за плідну роботу і висловив сподівання на подальшу відданість служінню українському народові, подарувавши червоні троянди, а особовий склад рівненської міліції аплодував колишньому начальникові стоячи.

Голова обласної держадміністрації Василь Берташ висловив надію на подальшу тісну співпрацю з правоохоронними органами, яка налагоджена належним чином.

Після офіційного призначення Василь Іванович Лазутко провів коротку ознайомчу нараду із керівниками міськрайорганів, галузевих служб та підрозділів, і намітив перші кроки його роботи на Рівненщині».

З радянських часів в Україні зберігається традиція: коли когось хочуть звільнити – його призначають на якусь посаду в столиці. Зазвичай ці посади мають «голосні» назви (наприклад, радник міністра по західному регіону), але за цими посадами немає жодного реального впливу.

Генерал, який мав у підпорядкуванні весь особовий міліцейський склад Рівненської області, тепер займатиме посаду одного з радників міністра. Скільки у міністра радників, хто вони і яку функцію виконують, на офіційному сайті міністерства, у розділах «Керівництво МВС» та «Структура МВС», нічого не зазначено.

Якщо новий начальник зазначив, що рівненська міліція на правильному шляху, а колектив міліціонерів аплодував колишньому начальнику стоячи, то чому ж тоді звільнили Олега Сала?

Очевидно, що слова Василя Лазутка і міліцейської прес-служби – це просто гарні порожні слова. За що ж насправді звільнили генерала Олега Сала і чому призначили саме цього нового начальника прес-служба мовчить.

Окрім того, що Василь Лазутко до призначення був заступником начальника Департаменту карного розшуку МВС України, прес-служба більше нічого про нього не повідомляє.

В інтернеті ми знайшли й інші його посади. Газета «Хрещатик» 3 липня 2003 року говорить про першого заступника лінійного відділення міліції на Південно-Західній залізниці Василя Лазутка.

А сайт «ОРД» 21 листопада 2006 року в матеріалі "Путь Султана 3. Крыша" розповідає про громадянина Лазутка Василя Івановича, як про колишнього начальника Києво-Святошинського райвідділу міліції, «потім він працював одним з перших осіб в департаменті з незаконним обігом наркотиків, а потім залишив міліцію і працював начальником служби безпеки «Київстару», а станом на листопад 2006 року – заступником начальника служби безпеки «Укртатнафти».

Поки що у нас немає підтвердження про те, що описаний «ОРД» Василь Лазутко і нинішній головний міліціонер Рівненщини – це одна й та ж особа.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте