Міліція Рівненщини готується зустріти нового керівника. Ним стане уродженець Харкова

В рівненській міліції очікують, що сьогодні призначать їхнім начальником уродженця Харкова Дмитра Лазарєва
Джерело
sq.com.ua

Чутки про зміну міліцейського керівництва Рівненської області, про які вже писала ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, наразі підтвердилися. Сьогодні, 16-го січня, особовому складу має бути представлено нового очільника. Ним має стати, за попередніми даними, уродженець Харкова полковник Дмитро Лазарєв.

Дотеперішній начальник УМВС України у Рівненській області генерал-майор Василь Лазутко начебто пішов на пенсію.

Принаймні таке повідомила начальник СЗГ УМВС області Тамара Лисенко.

За її словами, прибуття до Рівного нового керівника очікують сьогодні, 16-го січня. Представляти його має хтось із заступників міністра внутрішніх справ (міністр Захарченко, як раніше полвідомляли, до Рівного не приїде). Хто саме, наразі невідомо, оскільки, як зазначила Тамара Лисенко, їм ніхто нічого не повідомляє.

Розпочнеться перебування у кріслі нового очільника з оперативної наради за підсумками минулого року. Чи буде присутній на нараді колишній керівник Василь Лазутко, Тамарі Лисенко невідомо.   

Щодо самого 46-річного полковника міліції Дмитра Володимировича Лазарєва, то про нього відомо, що він з 2011-го року і до цього часу обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління з боротьби з організованою злочинністю.

На сайті МВС України полковника Лазарєва занесено до Списку осіб начальницького складу структурних підрозділів апарату МВС та територіальних підрозділів, допущених до участі в конкурсі на зарахування до резерву кадрів на посади, призначення на які здійснюється Міністром внутрішніх справ України на 2014 рік.

У цьому списку він «зарезервований» кандидатом на посаду начальника Головного управління з боротьби з організованою злочинністю.

Які були підстави у київського керівництва до відносно спокійної у криміногенних проявах Рівненщини надсилати фахівця з боротьби з оргзлочинністю такого високого рангу, вочевидь, стане зрозуміло згодом. Хоча уже подейкують, що основна причина – майбутні президентські вибори. Утім, чи дослужиться полковник Лазарєв на Рівненщині до генерала, побачимо.

А тим часом, користуючись інтернет-джерелами, про нового керманича рівненської міліції можна дізнатися таке. Ось що повідомляє харківське інтернет-видання "Status quo".

Посада. Перший заступник начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України (дані на 31.10.2013) .

Коротка біографія. Народився 2 травня 1968 р. в Харкові. Освіта вища. У 1998 р. закінчив Українську державну інженерно-педагогічну академію, в 2002 р. - Харківський державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди (кваліфікація - юрист ; зараз ВНЗ - Харківський національний педагогічний університет ім. Г. Сковороди ).

У 1986-1988 рр. - служба в армії. З 1995 р. - працівник правоохоронних органів. У 1995 - 2005 рр.. працював в УБОЗі (пройшов шлях від помічника оперуповноваженого до начальника міжрегіонального відділу УБОЗ). У 2005-2006 рр. - заступник, пізніше - начальник Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків облуправління міліції.

У 2006-2007 рр. - начальник оперативно-пошукового відділу карного розшуку при облуправлінні міліції. У 2007-2008 рр. - перший заступник начальника - начальник кримінальної міліції Харківського міськуправління міліції.

У 2008 р. звільнився з органів внутрішніх справ за власним бажанням. Працював помічником начальника департаменту Харківської міськради. З квітня 2010 р. - начальник УБОЗ ГУМВС України в Харківській області.

У червні 2011 р. призначений першим заступником начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України .

Сімейний стан. Одружений . Виховує двох дітей - дочку і сина.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте