Отримайте кредит без застави: швидко, стабільно, надійно

Кредитуванням населення сьогодні займається велика кількість банківських установ і багато комерційних компаній також пропонують отримати в якості кредиту потрібну суму грошей. Втім, практика показує, що деякі люди стикаються з проблемою при оформленні позики - від них вимагають заставу.

Якщо ви бажаєте з якої-небудь причини отримати кредит без застави sgroshi.com.ua/kredity-bez-zaloga , співпраця з компанією ШвидкоГроші є одним з кращих варіантів. Стратегія розвитку компанії спрямована на надання найбільш вигідних умов кредитування, ШвидкоГроші не вимагає від позичальника застави.

Як отримати кредитні кошти без надання застави?

Компанією ШвидкоГроші здійснюється кредитування незалежно від цільового призначення коштів - ви маєте можливість використовувати їх на свій розсуд, це питання не контролюється співробітниками. Гроші надаються на запитувану одержувачем суму, від 400, до 5000 гривень при першому зверненні.

Якщо ви бажаєте отримати потрібну суму грошей максимально швидко і, при цьому, без застави, необхідно слідувати наступним порядком дій:

  1. Відвідайте будь-яке відділення компанії, які функціонують вже в 45 містах України.
  2. Визначтеся з необхідною вам сумою і часом, на яке потрібен кредит.
  3. Співробітникові відділення надайте свій паспорт та ідентифікаційний код.
  4. Заповніть передбачену анкету, намагаючись максимально докладно відповідати на питання.
  5. Зачекайте прийняття рішення, приблизно 10 хвилин.
  6. Отримайте свої гроші.

ШвидкоГроші готові надати кредитні кошти без застави, особам, які досягли 18-річного віку, але яким ще не виповнилося 60 років. Так як одним з вимог є надання паспорта і ідентифікаційного коду, наша компанія співпрацює тільки з громадянами України, котрі дають позичок підданим інших держав.

Повернення кредитних коштів також не викличе ніяких труднощів. Ви можете використовувати найбільш зручний для себе спосіб:

  • Погасити суму в відділенні компанії.
  • Перевести деньга зі своєї карти через інтернет.
  • Зробити банківський переказ на рахунок ШвидкоГроші в відділенні будь-якого банку.

В день отримання коштів, ваш кредит списується, і процентна ставка не нараховується.

Скільки потрібно платити за використання коштів?

Розрахункова процентна ставка за день використання кредитної суми становить 2.

При цьому, компанія не використовуються додаткові платежі або комісії.

Наприклад, взявши кредит без застави в розмірі 1000 гривень, за тиждень його використання, необхідно заплатити 140 гривень.

При оформленні кредиту без застави та підписанні договору, ви з менеджером чітко обговоріть і пропишіть в підписувати договори суму, яку потрібно сплатити компанії за використання кредитних грошей.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)