«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Reva
голова правління БФ «Скарбниця Надії»

Рівненчанка вилила каструлю з окропом на 5-річного сина: треба допомога

В опіковий центр Рівненської обласної клінічної лікарні потрапив 5-річний Віталик з селя Питятин Дубенського району. Через необережність мама вилила на сина каструлю з окропом. Дитина отримала 35% опіків. Найбільші опіки на спині, є рани на руці, нозі, животі.

Хлопчик зараз здебільшого спить, на п`ятницю Віталика готують до першої операції по підживленню свинячої шкіри. В дитини вже впав показник білку, йому будуть капати альбумін та донорську кров.

Лікар зорієнтував нас, що хлопчик буде знаходитись в опіковому центрі близько 2 місяців і можливо йому знадобиться пересадка власної шкіри. 

Сьогодні благодійний фонд «Скарбниця Надії» взяв в борг для хлопчика антибіотики, альбумін, перев`язочні матеріали на суму 6000 гривень. Це лише перші ліки, яких повинно вистачити до понеділка і на операцію. Далі будуть теж великі витрати. 

Ситуація в родині дитини вкрай важка. В родині є семеро дітей. Півтора року тому, в цьому ж відділенні лежала старша сестричка Віталика, на ній загорілась сукня від печі. Тато дітей нещодавно покінчив життя самогубством.

Діти в будні дні знаходяться в навчальному закладі, а дома лише на вихідних. 

Просимо допомоги, але наголошуємо на тому, що фонд не несе жодної відповідальності за кошти, передані добрими людьми в руки мамі дитини.

Ми купуємо медикаменти та інші засоби виключно згідно рецептів лікаря та по перерахунку. 

Найближчі два місяці хлопчикові будуть потрібні ліки, перев'язочні матеріали, пелюшки та донори крові (близько 10 донорів). Якщо ви можете бути донором – дзвоніть нашому координатору Оля Шатілова 096 55 27 158.

Контактні дані
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916
Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1050 4746
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Опіковий центр»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Опіковий центр»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте