Благодійники зібрали понад 170 тисяч на FPV дрони для рівненського пілота з 38-ї бригади морської піхоти

Звіт

Інженер ініціативи «Рівненський дрон» показав керівниці проєктів «Четвертої влади» Антоніні Торбіч дрони, які вже почали складати
Джерело
«Четверта влада», Володимир Торбіч

«Четверта влада» разом з Благодійним фондом «Скарбниця Надії» та благодійниками назбирали на 10 FPV дронів для розрахунку рівненського пілота дронів Романа Тишкуна з 38-ї бригади морської піхоти, яка захищає Україну на Херсонщині.

Збір на 170 тисяч гривень, які ми мали назбирати за три тижні, останнім платежем на понад 28 тисяч закрив достроково 11 березня невідомий нам благодійник, з яким ми ще плануємо познайомитися.

Дрони вже складає ініціатива «Рівненський дрон», а далі читайте звіт з подробицями.

Це перший редакційний і для нас доволі великий збір, хоча насправді ці 10 дронів можуть використати за день. І вони можуть як врятувати життя наших бійців, так і забрати життя і техніку у російських окупантів.

– 10 дронів, якщо проводяться штурмові дії зі сторони росіян, вистачає на один день. На один день активної роботи це десь 10-14 дронів. Зараз день стає довший, відповідно, потреба у дронах буде більша, – розповідав «Четвертій владі» командир відділення FPV дронів 2-го батальйону 38-ї окремої бригади морської піхоти рівнянин Роман Тишкун.

Роман Тишкун розповів які дрони треба військовим і про те, що варто їхню збірку узгоджувати з пілотами, які на них літатимуть

Читайте також: Про FPV дрони і людей на війні та в тилу: інтерв’ю з морським піхотинцем Романом Тишкуном

Дрони купуватимемо у ініціативи «Рівненський дрон». Про неї ми писали в матеріалі: «Що за ініціатива «Рівненський дрон»: командир розрахунку FPV-дронів протестував їхню збірку».

– Десять дронів – якщо це хороші дрони, їх ефективність десь 70%. Це, скоріш за все, що вдасться вивести з ладу як бойові одиниці щонайменше 10-12 росіян і приблизно одну одиницю техніки. Це середній показник. Це може бути або БТР або броньована техніка, або просто якісь там «буханка» їхня, – розповідав Роман Тишкун.

Дякуємо всім благодійникам, які підтримали збір донатами від 1 і до 30 000 гривень. Ми достроково назбирали 172 тисячі 100 гривень 69 копійок.

Зокрема: 

  • на Приватбанк – 32 тисячі 720 гривень, 
  • на Монобанк – 138 тисяч 727 гривень 69 копійок, 
  • на LiqPay – 653 гривні.

Після невеликої банківської комісії за перекидання коштів з волонтерської монобанки на благодійний фонд «Скарбниця Надії», який офіційно придбає дрони і офіційно передасть їх морпіхам, – залишок залишиться для наступного збору на FPV, який ми оголосимо орієнтовно за місяць.

Але донатити на нього можна вже:

Волонтерська монобанка https://send.monobank.ua/jar/6hpeyQsBSk

Картка благодійного фонду, прив'язана до рахунку в «Приватбанку»: 5169 3305 3931 4184

Рахунок: КБ «Приватбанк»
IBAN UA66 305299 00000 26006000707203
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693

Звітні скрини з Приватбанку, Монобанку і LiqPay ми помістили у горталку.

Нині ініціатива «Рівненський дрон» працює над збором цих дронів для 38-ї бригади морської піхоти. Адже дрони для кожної бригади тут роблять з урахуванням потреб і досвіду воїнів, які ними користуватимуться.

Сьогодні в редакцію «Четвертої влади» завітав інженер і показав частково зібрані дрони до яких ще чекають замовлених деталей.

5 частково зібраних FPV дронів для морпіхів, на які зібрали кошти в рамках нашого спільного збору

За його словами, орієнтовно за два тижні вся партія дронів має бути готова і поїде на передову захищати наших воїнів і нищити ворогів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте