Рівняни можуть отримати кошти під заставу нерухомості

Торік ПриватБанк відновив програму іпотечного кредитування та значно знизив відсотки для придбання авто в кредит.  Для зручностей клієнтів ПриватБанк запустив нову програму кредитування – кредит під заставу нерухомості.

Незаплановані витрати на ремонт, лікування чи навчання – відтепер не проблема. Клієнти ПриватБанку можуть скористатися новою послугою – кредитом під заставу нерухомості.

Отримати кошти можна як під заставу квартири, так і приватного будинку. Клієнт може взяти у розстрочку від 100 тисяч до мільйона гривень. Втім, сума кредиту не повинна перевищувати 50 % від вартості нерухомості згідно з оцінкою суб’єкта оціночної діяльності.

Відсоткова ставка – 20,9 % річних, а максимальний термін кредитування – 5 років.

Заявку на отримання кредиту під заставу нерухомості можна подати на офіційному сайті ПриватБанку або ж звернувшись до будь-якого відділення банку. Фахівці нададуть вичерпну консультацію з приводу умови кредитування, а також допоможуть оформити необхідні документи.

За більш детальною інформацією можна звернутися у будь-яке з 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині, або отримати консультацію у фахівця за телефоном (097) 323 10 76  (Ірина Герасимчук) та 067 357 2368 (Олександр Чевдар).

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування. Більше цікавої інформації - на сайті або на сторінці у facebook.com.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)