«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user torbich
журналіст, редактор

Що приховує Іван Іванович Іванов

Іван Іванович Іванов (і це не жарт – це реальне ПІБ) очолює головне управління митниці ДФС у Рівненській області. Структуру, в якої навіть прес-служби немає. Секретнішу за спецслужби.

На кількаразові спроби з ним поспілкуватися він відповідає, що в нього немає часу спілкуватися з журналістами і кидає слухавку.

В пана митника не вистачає навіть чуйки (про елементарну повагу вже не кажу), що йому все ж було б вигідніше поспілкуватися, бо спілкується він не з журналістами, а з аудиторією їхніх ЗМІ.

Така ж ситуація із більшістю керівників митних постів на Рівненщині. А робочі телефони заступників – «тимчасово відімкнені за несплату» :) 

Часто посадовці, які не хочуть знайти часу, щоб поспілкуватися про важливі речі, після публікації матеріалу чи виходу програми, самі шукають контакти журналістів, щоб поспілкуватися і все пояснити.

А ще посадовці, які не вважають за потрібне пояснювати тим, хто їм платить зарплату, потім вже змушені давати пояснення вже офіційно під протокол іншим посадовцям (і часу це займає значно більше).

Коли ми бачимо мінусові рейтинги довіри до посадовців, то у великій мірі вони спричинені елементарним невмінням чиновників комунікувати з людьми.

А про Івана Івановича ви скоро почуєте :) Думаю, в багатьох ЗМІ.

Зокрема тут: Криптовалютний мільйонер, безхатько, водій Лексуса: чим живуть керівники Рівненської митниці

І тут: «Ставлю свічки за здоров'я кума», – головний митник Рівненщини про подарунок на 20 мільйонів

Іван Іванов на картинці журналу редакції, яка не соромиться заробляти на «джинсі». Правду ж про цього керівника дізнаєтесь на «Четвертій владі» вже цього тижня.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)