Що робити, якщо ви втратили телефон

Джерело
blog.comfy.ua

У наш час мобільний пристрій є невід’ємною складовою життя: телефонні розмови, соціальні мережі, музика, ігри… Для декого мобілка є головною для роботи.

Ніхто не застрахований від втрати мобільника. І відразу маємо проблеми – від відновлення даних до купівлі нового смартфону.

Втрата телефону – неочікувана, бо в більшості випадків ми стаємо жертвами злодіїв. Що робити у такій ситуації? Спеціалісти магазину https://blog.comfy.ua/ підготували з цього приводу кілька порад.

Для пошуку телефону впривають такі фактори:

  • телефон втрачено чи вкрадено;
  • пристрій увімкнений чи вимкнений;
  • чи збережена коробка та чек із під пристрою.

Після того, як Ви помітили відсутність телефону, потрібно одразу ж розпочати його пошук.

Виясніть чи його викрали чи ви просто згубили його десь?

Пошук вимкненого телефону по IMEI коду

У випадку, якщо мобільний телефон вимкнено, ми можемо скористатися IMEI кодом. З ним нам необхідно буде звернутися до місцевого відділку поліції і скласти заяву про крадіжку або зникнення мобільного телефону. Дізнатися даний код ми можемо завдяки збереженій коробці від пристрою чи гарантійному чеку.

Пошук вимкненого телефону завдяки номеру SIM-карти

Це можна зробити, якщо зловмисники не викинули SIM-картку. У такому разі ви можете заручитися підтримкою не тільки працівників правоохоронних органів, але й мобільного оператора.

Як саме нам допоможе мобільний оператор?

Повідомивши IMEI коду, мобільний оператор може провести пошук пристрою, навіть якщо він вимкнений. Завдяки системі вишок, до яких передається сигнал від мобільного.

Пошук телефону за допомогою програми для власників Android

Це можна зробити, якщо у вас є обліковий запис Google. Вам потрібно зайти на свій акаунт Google через комп’ютер чи інший смартфон.

Після залогінення заходимо на сервіс Android Device Manager, завдяки йому і можливий пошук телефону. У цьому випадку мобільний пристрій повинен бути увімкненим.

Пошук телефону за допомогою програми для власників iPhone

Цей спосіб схожий з пошуком мобільного пристрою на системі Android. Тільки в такому випадку пошук здійснюється завдяки системі iCloud.

Залучення працівників поліції

Не слід забувати, що поліція теж може посприяти пошуку втраченого гаджета. Тому в залежності як швидко ми звернемося до відділку, та скільки надамо інформації, тим більше шансів на його повернення.

Власники девайсів мали б розуміти, що гаджет можна втратити. І захистити інформацію на ньому заздалегідь. Хоча б встановити на ваш пристрій захисний пін-код.

Окрім цього, при собі слід мати записаний IMEI код, якщо немає гарантійного чека та коробки з під пристрою.

Ще одна цінна порада – програмне забезпечення Eset Mobile Security з модулем «Антизлодій». При його активації, ви матимете можливість заблокувати смартфон, відстежити місце знаходження пристрою по GPS, відправити на нього повідомлення про втрату або видалити всі особисті дані.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)