Що вибрати: Iphone 6s Plus або Iphone 7 Plus

З появою кожної нової версії Айфон, користувачі намагаються якомога швидше її придбати. Попередні поступово втрачають популярність. Але не всі поводяться настільки однозначно.

Вистачає і тих, хто вважає за краще спочатку з'ясувати всі плюси і мінуси новинки і те, чим вона відрізняється від попередників. З появою Iphone 7 Plus (https://allo.ua/ru/products/mobile/serija_smartfony-apple_iphone_7p/) почалася конкуренція між ним і Iphone 6s Plus.

Дизайнерське виконання

З точки зору конструкції і дизайну в 7-ої моделі відбулися наступні зміни:

  • замість одиночної камери, яка була в Iphone 6s Plus, тут їх встановили відразу 2, розмістивши об'єктиви горизонтально;
  • виробники Айфон повністю відмовилися від роз'ємів 3.5, що не всім користувачам до вподоби;
  • тим, хто любить яскраві відтінки, нові корпуси версії 7+ припадуть до душі.

Потужність і продуктивніст

6-е покоління мало 2 процесорами: основним двоядерним A9 і співпроцесором руху М9. Для тих, хто хоче купити Айфон 7 Плюс, передбачений вже 4-ядерний процесор A10 Fusion і співпроцесор M10.

Змінився обсяг оперативної пам'яті, який тепер становить не 2 GB, а 3 GB. Втім, відчути різницю можна лише при повному завантаженні телефону. Наприклад, приріст ОЗУ помітний при роботі з новими технологіями камери.

Оновлення камери

Ціна Apple Iphone 7 Plus істотно зросла через подвійну камеру. Її впровадження принесло смартфону кілька нових функцій: збільшення оптичного зума і поява портретної зйомки.

Виробники оголосили і кілька інших додаткових можливостей (6-лінзовий об'єктив, розпізнавання фігур і т.д.). Вважається, що вони мають чисто маркетингову основу. Також користувачі відзначають, що реально якість фотографій у 6 і 7 моделей помітно не відрізняється.

Де купити вподобану модель

Купити Iphone 7 Plus або 6s можна в інтернет-магазині. На відповідних сторінках каталогу докладно описані всі параметри телефонів. Зручний інтерфейс дозволяє порівняти дві моделі і визначити більш вигідний варіант для кожного конкретного випадку.

Цінова політика в різних торгових точках, як правило, рідко відрізняється. При цьому дотримується співвідношення між вартістю товару та його технічним потенціалом. Для здійснення покупки необхідно додати телефон в «Кошик» і заповнити онлайн-форму, вказавши контактні дані та адресу доставки.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)