Що зробити, щоб квартира здавалася більшою

Велика, простора, нова квартира – це мрія багатьох, але в реальності придбання габаритного житла доступно не кожному. Залишається придумати, що потрібно зробити, щоб ваша квартира не здавалася надто мініатюрною. Методів існує велика кількість, тому завжди знайдеться відповідний для кожної людини.

Щоб спочатку було наочніше, скористайтеся програмами компонування меблів. Створивши схему наповнення кімнат, побачивши її в об'ємному зображенні, ви заздалегідь дізнаєтеся, яким вийде майбутній інтер'єр. Частина програм є безкоштовними і знаходяться у вільному доступі.

Методи візуального збільшення житлового простору

1. Світла обробка

Шпалери і фарба не обов'язково повинні бути білими, можна зупинитися на світло-бежевому, ніжно-рожевому, хмарно-блакитному. Якщо використовуєте фотошпалери, вибирайте зображення з перспективою (малюнок ніби йде вдалину), картини природи на великому фоні. Для підлоги теж краще брати ламінат, паркет не дуже темного кольору. Якщо це плитка, то купувати її бажано в однорідному відтінку або з наявністю дрібного малюнку.

Якісне проведення робіт вам нададуть тут: https://kiev.kabanchik.ua/category/otdelochnye-raboty, ресурсом зручно користуватися, у майстрів є прозорий рейтинг і перевірені відгуки.

2. Оздоблення з амальгамним декором

Велике дзеркало за допомогою здатності відображати предмети додасть кімнаті об'ємність. Його можна помістити на стіну або використовуватися в якості фасаду шафи-купе.

3. «Розсовуємо кордони» по ширині

Коли важливо приміщення збільшити по ширині, навіть якщо при цьому візуально зменшиться його висота, використовують яскраві підлоги і стелі. Це підходить як для штучного облицювання, так і для фарбованих складів.

4. Вище – значить більше

Поставте довгі двері або високі корпусні меблі. Також свою позитивну роль зіграє рослинність у квіткових горщиках, чиє листя активно тягнеться вгору. Можна зробити біля вікна каскадне розміщення маленьких підвішених кашпо.

5. Освітлення

Одна люстра буде перетягувати на себе всю увагу, особливо якщо вона розташована досить низько. Придбайте елегантні світильники, зробіть вбудоване освітлення, додайте бра на стіни – і кімната дивовижно перетвориться на приємне, затишне приміщення!

6. Підбір меблів

Чим їх менше, тим більше простору. Нагромаджені предмети викликають відчуття переповненості і ускладнюють прибирання. Подумайте, що вам дійсно потрібно для комфортного існування в своїй квартирі. Зайві речі краще прибрати, а коли вони знаходяться в хорошому стані, то подарувати або продати.

7. Двері полегшеної конструкції

Якщо вам не підходить відкрита квартира-студія, зупиніться на розсувних дверях, «гармошках». У open-просторі глибину приміщенню додасть грамотно організоване зонування. Використовуйте в інтер'єрі скляні перегородки.

9. Великі світлопроникні конструкції

Панорамні вікна сприяють кращому потраплянню сонячного світла. Оформлені довгими шторами з легкого, ажурного полотна, виглядають дуже презентабельно і позитивно відбиваються на сприйнятті висоти кімнати.

10. Меблі-трансформер

Диван, що розкладається, стіл, висувні елементи досить вдало використовуються в невеликому житлі. Не нехтуйте полицями, вбудованими меблями, які допомагають зберігати порядок речей і не вимагають значного місця.

З чимось ви впораєтеся без виникнення проблем, а в деяких питаннях знадобиться допомога досвідчених людей. На Kabanchik.ua надають консультації та виконують замовлення щодо обробки приміщень. Щоб вибрати потрібну людину, прочитайте залишені на його роботу відгуки, оцініть рейтинг і бажання допомогти.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте