Швидкий лізинг запровадили для українського бізнесу

Джерело
Приватбанк

ПриватБанк запровадив для українського бізнесу нову технологію оформлення лізингу на придбання комерційних авто, обладнання чи сільськогосподарської техніки.

Як повідомили в банку, відтепер процедура ухвалення рішення про надання техніки чи обладнання за лізинговими контрактами триватиме кілька хвилин завдяки «лізинговому калькулятору» lizing.pb.ua

Крім того, аграрні підприємства в разі купівлі в кредит агротехніки або сільгоспобладнання автоматично отримують контракти вже з урахуванням можливості одержання державних компенсацій.

– Ми створили найпростіший і найзручніший сервіс отримання рішення щодо надання лізингового фінансування на будь-що – від комерційної нерухомості або авто до лізингу сільгосптехніки та техніки спеціального призначення, – говорить керівник напрямку обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу Сергій Клюєв.

– А для сільгоспвиробників передбачено ще й кілька державних програм компенсацій: це і відшкодування частини вартості вітчизняної техніки, і компенсації відсотків за кредитами для невеликих фермерів (до 500 га) та підприємств галузі тваринництва, які (компенсації) поширюються й на закупівлю імпортної техніки чи обладнання.

Оскільки ПриватБанк працює навіть у невеликих містах і селах, кожен фермер зможе отримати фінансування та взяти участь у програмах державної компенсації без відриву від польових робіт.

Програма лізингу для бізнесу в ПриватБанку дає можливість отримати авто, обладнання чи техніку в кредит на строк до 5 років за ставками від пільгових 0,01% за партнерскими програмами до стандартних 19% річних.

У разі купівлі в кредит агротехніки в ПриватБанку діють програми державної компенсації від 25% до 40% вартості техніки чи обладнання українського виробництва.

Додатково для фермерів, які обробляють до 500 га землі, діють програми компенсації відсотків за кредитами (АгроКУБ, кредитні лінії, кредити на купівлю будь-якої техніки, у тому числі імпортного виробництва), за умовами яких позичальник сплачує ставку від 1% річних.

Цього ж року аграрії зможуть узяти участь вже в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу. Для цього Кабінетом Міністрів України 07.02.2018 були ухвалені Постанови № 86, № 106 та № 107.

Перше: аграрії зможуть економити вже чверть вартості агротехніки, що відповідає переліку, затвердженому Мінагрополітики, а фермерські господарства з посівними площами до 500 гектарів та річною виручкою до 15 млн грн або кооперативи з площами до 1 000 гектарів – аж 40%.

Друге: ті самі фермери зможуть отримувати компенсацію відсотків за кредитами «АгроКУБ» до 1 млн грн або кредитними лініями до 3 років на суму до 9 млн грн, що видані для придбання основних засобів, будівництва або реконструкції виробничих об’єктів.

Третє: також фермери зможуть отримувати компенсацію в розмірі 80% вартості закупленого насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій «базове» та «сертифіковане» (до 30 тис. грн без ПДВ на одне господарство), у тому числі купленого в кредит, наприклад «АгроКУБ».

Четверте: підприємства, що працюють у галузях вівчарства, козівництва, бджільництва, звірівництва, кролівництва, шовківництва та аквакультури зможуть отримувати компенсації відсотків за кредитними лініями до 5 років на суму до 100 млн грн.

І п’яте: підприємства галузі тваринництва зможуть отримувати компенсацію 25% сум кредитів до 5 років на суму до 500 млн грн, що отримані для будівництва/реконструкції тваринницьких ферм, комплексів доїльних залів або підприємств із переробки сільськогосподарської продукції.

Детальніше про програми компенсацій для агробізнесу можна дізнатися на agro.pb.ua, а про кредитування в лізинг – на lizing.pb.ua

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте