Смартфони Apple iPhone 12 в інтернет-магазині Vodafone

Джерело
vodafone.ua

Компанія Apple готує до випуску смартфони iPhone 12. Усього буде випущено 4 моделі: iPhone mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. Усі зазначені моделі підтримуватимуть технологію 5G, зокрема 5G NR на хвилях міліметрового діапазону.

Всі смартфони будуть оснащені екранами OLED Super Retina XDR. Такі дисплеї були ексклюзивною перевагою iPhone 11 Pro, а в iPhone 12 стануть буденністю. В конструкції таких дисплеїв передбачена кераміка: це позитивно впливає на їх міцність, роблячи більш стійкими під час падінь. Всі 4 новинки можуть знімати відео Dolby Vision HDR.

Які відмінності у різних моделей iPhone 12

Молодша версія iPhone 12 Mini отримає 5,4-дюймовий дисплей та три варіанта об'єму флеш-накопичувача: 64, 128 або 256 Гб. Смартфон отримав подвійну основну камеру з ширококутним та надширококутним об'єктивами.

Надширококутна камера може використовуватися для макрозйомки. Діафрагма камери збільшена на 35% для покращення можливостей за умов слабкого освітлення. Купити смартфон можна буде в 5 варіантах кольору: чорному, білому, червоному, синьому та зеленому.

У базовій версії iPhone 12 буде 6,1-дюймовий дисплей. Об'єми флеш-пам'яті та кольори гаджету точно такі самі, як і у випадку iPhone 12 Mini. Аналогічна і конфігурація основної камери.

iPhone 12 Pro – це передтопова модель, яка має 6,1-дюймовий екран. Користувач зможе вибрати один з трьох варіантів пам'яті: 128, 256 чи 512 Гб. Основна камера більш потужна у порівнянні з камерами двох вищезгаданих смартфонів. У ній є три об'єктиви: ширококутний, надширококутний, телеоб'єктив. Останній оснащений 4-кратним оптичним зумом.

В основній камері також є сканер LIDAR, що використовується у програмах доповненої реальності. Радимо придбати iPhone 12 в Vodafone Shop разом з вигідним пакетом мобільного зв'язку, що містить багато Гігабайт мобільного інтернету. Так ви зможете завжди бути на зв'язку з рідними та близькими.

iPhone 12 Pro Max – це топова модель, коштує найдорожче з усіх перерахованих вище моделей. Розмір діагоналі дисплею цього смартфону – 6,7 дюйма. Кольори і варіанти пам'яті такі ж, як і у випадку iPhone 12 Pro. Основна камера смартфону майже така сама, як і у випадку iPhone 12 Pro. Відмінністю є телеоб'єктив, який має не 4-кратний, а 5-кратний оптичний зум.

Для всіх моделей iPhone 12 час роботи без підзарядки збільшиться як мінімум на одну годину. Виробник збільшить електроємність батарей на 10%. 4 моделі iPhone 12 мають функцію «алгоритм динамічного розбиття». Завдяки цій функції прискорюється робота системи розпізнавання обличь Face ID.

Ніякий зі смартфонів не отримає навушників від виробника. Але придбати навушники ви зможете в інтернет-магазині Vodafone.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте