SmartTender.biz – кращий майданчик для електронних закупівель

Під час здійснення реформи державних закупівель, Україна вперше дізналася про таку систему, як ProZorro. Сама реформа була впроваджена для того, аби знизити рівень корупції в країні, підняти рівень прозорості процесу проведення закупівель, нарешті впровадити електронний товарообіг та багато іншого.

Всього за два роки свого існування, система допомогла заощадити приблизно 55 мільярдів гривень.

Зараз в Україні існує 10 майданчиків, які реалізують реєстрацію та підключення клієнтів та організаторів. Одним із таких майданчиків є система електронних торгів SmartTender.biz.

SmartTender.biz – кращий майданчик для електронних закупівель

Закупівлі онлайн SmartTender.biz – це український майданчик державний та комерційних тендерів, за допомогою якого кожне українське підприємство може організувати власний тендер та забезпечити якість його проведення.

За 6 років роботи, системою SmartTender скористалося понад 90 тисяч українських компаній. Головною перевагою системи є зниження людського фактора та запобігання ризиків, які можуть виникнути через неуважність працівників.

Система SmartTender надає електронний каталог, допомагає організувати різноманітні публічні закупівлі ProZorro та комерційні продажі товарів та послуг. Використовуючи дану систему, можна організувати аукціони на продаж державного майна та майна банків.

Використовуючи систему SmartTener, компанії зможуть без проблем знайти необхідних постачальників з найвигіднішими пропозиціями. Завдяки спеціальним аналітичним модулям, пошук вигідних пропозицій відбувається за найкоротший проміжок часу.

Вигідні умови мають і учасники тендерів. Пошук організаторів по відповідним критеріям відбувається швидко та якісно.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)