Столове срібло – старовинна сімейна традиція, яка буде жити завжди

З давніх-давен столове срібло широко використовувалося в побуті. Воно було невід'ємною частиною приданого будь-якої молодої княжни. Столове срібло говорило про статус господарів і їх фінансове становище.

Гіпермаркет «Золотий Стандарт» хотів би висвітлити кілька питань, які можуть зацікавити бажаючих придбати собі такий набір.

Головне про столове срібло

Крім того, що наявність столового срібла говорило про статус господаря, про його фінансове становище, срібло також має бактерицидні якості. Срібло має властивості вбивати дуже багато видів мікробів і бактерій – в цьому його унікальна особливість.

Столове срібло в подарунок людині або на весілля молодятам – завжди вважалося хорошим тоном, виграшним і «вічним» подарунком. Його передають у спадок, його бережуть, це свого роду сімейний оберіг, про який дбають, як про члена своєї сім'ї.

До речі, потурбуватися про срібних виробах ми поговоримо трохи детальніше.

Догляд за столовим сріблом.

Важко применшити всі плюси срібла. Однак, догляд за ним теж повинен бути особливим, і вимагатиме у Вас якийсь час і знання. Срібло, з плином часу, темніє - це відомий всім факт. Причиною є додавання в срібло міді, щоб метал став міцнішим.

В результаті, утворюється наліт, срібло темніє, втрачає свою красу і гладкість.  Ювелірний магазин "Золотий Стандарт" підготував декілька порад, як очистити посуд зі срібла.

  • Якщо срібло просто забруднено після використання, його легко привести в порядок. М'яка губка для миття, звичайне миючий засіб для посуду, тепла вода, і столове срібло очищено. Після миття, його обов'язково потрібно занурити в холодну воду і витерти чистим, м'яким, сухим рушником.
  • Якщо срібло потемніло на допомогу прийде содовий розчин (на 1 літр води - 50 грам соди).
  • Якщо ж столове срібло не діставалося довгими роками і потемніло дуже сильно потрібні спеціальні засоби. З особистого досвіду, можемо сказати, що відмінним засобом є паста ГОІ (Державний оптичний інститут). Це шліфувальні та полірувальні пасти на основі оксиду хрому. Вона використовується для шліфування та полірування сталевих сплавів і відмінно справляється з нальотом на сріблі.

І, звичайно, ні в якому разі, не можна забувати про нюанси зберігання столового срібла. Берегти срібло потрібно в спеціальних футлярах, всередині оббитих м'якою тканиною. Місце зберігання повинно бути сухим, а температура - прохолодною.

Широкий асортимент столового срібла ви можете знайти в нашому інтернет - магазині «Золотий Стандарт» https://zolotoy-standart.com.ua/catalog/stolovoe-serebro/. Тут є все, що тільки побажаєте! Приєднуйтесь до нас, бережіть сімейні традиції і будьте щасливі!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)