Сиве чи фарбоване?

Панянки, що ви думаєте про тренд, який останніми роками набирає обертів? Мова йде про відмову від фарбування сивого волосся.
Чи помітили ви, що на вулицях наших міст побільшало жінок з сивиною у волоссі? Ніби й засобів для колористики не бракує, та й перукарі без роботи не сидять, проте значна кількість паній та панянок цілком свідомо відмовляється від зафарбовування сивини. Вони вважають, що природне посивіння виглядає нічим не гірше — і мають на це повне право! Адже цінність людини не в кольорі волосся, фарбуватися чи ні — це лише питання особистого вибору.
Розгляньмо, які аргументи наводять прихильники природної сивини:
- що природне, те гарніше;
- нефарбоване волосся здоровіше;
- можна добряче зекономити на фарбі та послугах перукаря.
- людина красива незалежно від того сиве її волосся чи ні
- від чоловіків не чекають що ті зафарбовуватимуть сивину – то й від жінок варто відчепитися з цими очікуваннями
І ми цілком погоджуємося з цими аргументами. Тільки хочемо додати що фарбу для волосся, яку можна вибрати, до речі, тут https://prostor.ua/ua/volosy/okrashivanie/kraska-dlya-volos/, використовують не лише для приховування сивини. Десятки відтінків, що виробляються провідними косметичними корпораціями світу, здатні не лише затонувати сивину, але й створити повністю новий образ.
Тож варто говорити про правильний підбір фарби та техніки її нанесення.
Роздивляючись полиці у магазинах PROSTOR, можна розгубитися від різноманіття палітри та видів фарби. Є тонувальні засоби, є стійкі, є натуральні на кшталт хни, є аміачні та безаміачні. Але найбільше вражає спектр:
- рожеві,
- зелені,
- мідні й помаранчеві,
- платинові та сріблясті,
- шоколадні та чорні, -
власне, ледь чи не всі відтінки райдуги. Як підібрати свій тон? Навіть досвідчені колористи можуть не вгадати, тому що кінцевий результат фарбування залежить від початкового відтінку та стану волосся.
Як колір волосся впливає на вибір стилю та одягу?
Перукарі рекомендують під час вибору тону фарби орієнтуватись на свій природний відтінок та не робити різких змін. Приміром, коли брюнетка хоче моментально стати блондинкою, досягти бажаного результату за одну процедуру навряд чи вдасться. Краще звернутись до фахівців, щоб не отримати жмут перепаленого волосся і вимушену стрижку.
Також варто враховувати й той неочевидний факт, що зміна відтінку при фарбуванні може змусити змінити гардероб! Так-так, ваш звичний одяг може перестати вам пасувати, якщо замість теплих мідних тонів ви схочете пофарбуватись у колір рубіна чи стиглої вишні. Добре подумайте, чи готові ви до такого розвитку подій.
Ті ж дами, які хочуть максимально довго залишатись без сивини, мають враховувати, що на темному волоссі, яке швидко відростає, разюча різниця між сивим і фарбованим волоссям може лише підкреслити вік. Тож варто використовувати кольори, дещо світліші за ваш рідний тон та комбінувати їх з модними відтінками. Тоді різниця буде менш помітною, і вам не доведеться різко змінювати свій стиль.
Авангардні кольори, як-то зелений чи рожевий, стануть у пригоді для тих, хто хоче виділитися з оточення. Якщо ви прагнете саме такого результату — вперед, і не бійтесь експериментів.
Сучасні технології колористики суттєво розширили арсенал засобів і технік для фарбування волосся. Сивину можна приховати, не вдаючись до суцільного фарбування голови. Хороший фахівець допоможе підібрати, який колір та техніку краще використати у вашому випадку: омбре, мелірування чи балаяж. Ймовірно, буде достатньо простого тонування, якщо сивини не багато.
А, можливо, ви хочете залишитися зі своєю сивиною і бути не менш прекрасною. В будь-якому разі ви самостійно вирішуєте: фарбуватися чи ні!
Коментарі
Прокоментуйте
Щоб залишити коментар необхідно увійти