Телескопічна палиця допоможе захистити у випадку не очікуваного нападу
Кийок вважається найстарішою зброєю, яку люди почали використовувати не тільки в цілях нападу, а й самооборони. Попри невеликий розмір та нескладну конструкцію, він є доволі ефективним в рукопашному бою.
Конструктивні особливості висувних кийків
В сучасному світі розкладна дубінка як інструмент самозахисту має широке використання. Все завдяки компактності та простоті в носінні.
Конструкція телескопічного кийка досить проста. Він складається з ручки та кількох трубок різного діаметра, які вставлені одна в одну. Зазвичай це не більше п’яти труб. В кінці найменшої за діаметром труби встановлено ударний наконечник.
Ручка кийка зазвичай прогумована та має рифлення проти вислизання. Крім гуми, деякі виробники використовують неопрен чи інші неслизькі види матеріалів. Довжина телескопічної палиці в складеному стані становить від 13 до 30 см.
За способом висунення кийки поділяються на два види: з автоматичним, після натискання кнопки та ручним, при різкому змаху.
Види телескопічних палиць
Розкладні палиці є ефективним засобом самозахисту, коли є необхідність відстоювати себе. Існує декілька видів телескопічних кийків:
- пластиковий;
- гумовий;
- сталевий розжарений;
- сталевий нерозжарений;
- пружинний;
- поліційний професійний.
Економваріантом вважаються пластикові кийки, внутрішня порожнина яких заповнена каучуковою масою, а ручка виготовлена з легких видів пластику. Гумова палиця завдяки своїй пружній монолітній розробці має особливо болісний вплив.
Сталевий кийок, як і пружинний, розраховані на агресивний контакт. Особливістю пружинного типу є застосування гнучких пружин замість трубок.
Професійний тип телескопічних палиць – це безвідмовні розсувні кийки спецрівня, які мають максимальну міцність. Матеріалом виготовлення зазвичай виступає гума чи розжарена сталь.
Широкий вибір різноманітних телескопічних кийків можна придбати в інтернет-магазині one-click.com.ua. Професійні консультанти допоможуть розібратися в розмаїтті товару та підібрати потрібну модель розкладної палиці.
Коментарі
Прокоментуйте
Щоб залишити коментар необхідно увійти