Тканинні ролети системи «День-ніч» від компанії «Жалюзі-Сервіс»

Джерело
Усі фото jaluzi-service.com.ua

Компанія «Жалюзі-Сервіс» пропонує виготовлення та встановлення у вашому домі чи офісі тканинних ролетів системи «День-ніч». Унікальність цих штор полягає в тому, що вони дозволяють регулювати рівень освітлення за рахунок чергування світлих та темних смуг.

Переваги тканинних ролет

З давніх-давен люди використовують для захисту своїх домівок від сонячних променів різні сонцезахисні системи: різні види штор, портьєр та фіранок. З часом ці системи вдосконалюються. Дозвольте вам презентувати тканинні ролети від компанії Jaluzi Service – спільний продукт творчості інженерів та дизайнерів.

Тканинні ролети «День-ніч» – це симбіоз рулонних штор і класичних жалюзі. Вони поєднують в собі зручність перших та функціональність других. Переваги тканинних ролет перед іншими сонцезахисними системами:

  • Вони добре захищають приміщення від сонячних променів та ваше особисте життя від надмірно цікавих перехожих та сусідів.
  • Дозволяють керувати потоком освітлення завдяки системі, що складається з 2 шарів тканини, що змінюють пропускну здатність полотна завдяки чергуванню світлих та напівпрозорих смуг.
  • Вони мають велику кількість кольорових та архітектурних рішень, а це означає що ви зможете легко підібрати тканину під будь-який інтер'єр. У нашому каталозі представлені ролети понад 100 різних кольорів.
  • Всі наші ролети просочені спеціальними речовинами, що відштовхують пил та не дозволяють тканині вигорати під дією сонячних променів. Ці дві властивості ролет підтверджуються відповідними сертифікатами.
  • Їх можна встановити як на весь віконний отвір так і окремо на кожну раму вікна.
  • Вони бувають як відкритого, так і закритого типу. У другому випадку застосовується спеціальний кожух, який містить полотно і напрямні.
  • Тканинні ролети мають добрий вигляд у будь-якому інтер'єрі та стануть окрасою вашого дому та офісу.

Переваги звернення в компанію «Жалюзі-Сервіс»

Компанія «Жалюзі-Сервіс» має кілька переваг перед своїми конкурентами:

  • На нашому сайті знаходиться конструктор жалюзі, завдяки якому ви швидко підберете необхідну конфігурацію, колір та розрахуєте приблизну вартість.
  • На всі штори ми даємо гарантію від 12 до 24 місяців – вони будуть слугувати вам доти, доки ви не захочете підібрати собі щось інше. Для виготовлення ролет використовуються тільки якісні тканини та механізми.
  • Вся наша продукція має сертифікати ДСТУ.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)