ТОП-5 інструментів, які мають бути в гаражі

Джерело
dnipro-m.ua

Майже кожен власник, який любить своє авто, ремонтує його самостійно, а незамінними помічниками у цьому є інструменти. В гаражі важливо мати зручний та якісний інструмент, що завжди буде під рукою і допоможе впоратись з тим чи іншим завданням ремонту. Адже гараж – це невеличка майстерня для його власника у якій повинно бути все необхідне, що допоможе у ремонті авто, меблів, сантехніки та багато іншого. Для того, щоб швидко і ефективно впоратись з ремонтом або будівництвом у гаражі має бути найнеобхідніший інструмент для цього.

ТОП-5 інструментів, які потрібні у гаражі 

1.Ручний інструмент – це найперше і найважливіше, що повинно бути в гаражі. Він обов’язково знадобиться як у ремонті автомобіля, так і для побутових робіт, що пов’язані з ремонтом чи будівництвом.  У роботі будуть корисними такі інструменти:

  • Гайкові ключі (рожкові, накидні, комбіновані, розвідні);
  • Викрутки;
  • Плоскогубці, круглогубці, довгогубці, бокорізи, кліщі;
  • Рулетка;
  • Молоток.

2.Болгарка (кутова шліфувальна машина) допоможе вирішити багато задач, її часто використовують у будівельних та ремонтних роботах. Цей інструмент призначений для різання, зачистки, шліфування та обдирання різних металів, таких як: бетон, метал, камінь та інші.

3. Шуруповерт – необхідний інструмент у гаражі, адже може знадобитись під час ремонту та при об’ємних роботах. Він прискорить завдання, що стосуються закручування і викручування гвинтів, шурупів, саморізів та інших кріплень.

Принцип роботи шуруповерта являє собою процес обертання двигуна за рахунок електричної енергії, яка через редуктор і вал передається на шпиндель, що обладнаний затискним патроном. У виборі шуруповерту важливо звертати увагу на його потужність, крутний момент та число обертів.

4. Гайковерт – це інструмент, що буде необхідним під час ремонту автомобіля, коли часто доводиться стикатись із завданням закручування гайок та зборки, розборки нарізних сполучень. Пристрій гайковерта від шуруповерта відрізняється більш професійною сферою застосування та іншою формою насадки, яка підходить для закручування, відкручування болтів і гайок.

Інструмент може відкрутити навіть старі заіржавілі кріплення. При виборі важливі такі характеристики: потужність, кількість обертів, крутний момент та зручність. Та також, обираючи гайковерт варто приділити увагу його поділу на види:

  • Електричний гайковерт має широкий діапазон потужностей, невелику вагу та низький рівень шуму.
  • Акумуляторні гайковерти мають перевагу завдяки своїй автономності та працюють за рахунок імпульсного обертання.
  • Безударні моделі ефективні у роботі з габаритними і важкими конструкціями, що обумовлено високим моментом сили обертання. Вони відрізняються функцією реверсу і рукояткою, що нагадує за формою пістолет.
  • Гайковерт ударний працює за рахунок ударно-обертального механізму, має систему регулювання обертів, перемикач, який дозволяє регулювати напрямок обертання та конструкцію, що сприяє відсутності вібрації.
  • Пневматичні моделі мають більш високий крутний момент та працюють без підключення до мережі, завдяки шлангу через який за допомогою компресора проходить повітря.

5. Зварювальне обладнання – це інструменти, що активно використовуються у ремонтних та будівельних роботах, вони успішно виконують функцію з’єднання декількох елементів в один, зварювання вузлів. За допомогою цих інструментів у роботі з різними металами та їх сплавами можна створювати елементи будь-яких розмірів та різноманітні конструкції.

Від правильного набору інструментів в гаражі і їх вибору, залежить швидкість та успішність роботи. Тому уважно підходьте до вибору цих інструментів і ремонтні роботи будуть набагато простішими та приємнішими.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)