ТОП-5 моделей дизельних генераторів для будинку

Не маючи чітких вимог до електростанції, споживачі ризикують купити дизельний генератор, який в процесі експлуатації не забезпечить потреби побутових, кліматичних і опалювальних приладів. Тому перед відвідуванням магазину варто вивчити ТОП-5 моделей для приватного використання, які поєднують в собі гідні технічні характеристики з широким функціоналом і простим процесом експлуатації.

ТОП-5: огляд моделей

У ТОП включені дизельні генератори відомих виробників, які мають позитивні відгуки користувачів, демонструють в роботі ефективність і безпеку:

1) Malcomson ML5500-DE1

Купити дизельний генератор даної серії з лінійки британського холдингу «Malcomson» вирішують власники нерухомості, зацікавлені в економній електростанції. Станція укладена в міцну раму з металу, оснащена колісною базою для простоти транспортування, тому може розглядатися в якості стаціонарного і мобільного джерела живлення при відключенні світла.

Пристрій має відкрите виконання, не перегрівається під час тривалої роботи, може запускатися як ручним способом, так і за допомогою електричного стартера.

Переваги:

 • охайний дизайн;
 • стабілізація вихідної однофазної напруги;
 • міцний і стійкий корпус.

2) HYUNDAI DHY 8000SE-3

При вазі в 158 кг і досить масивних габаритах, ця електростанція генерує трьохфазний струм (заявлена напруга 400 В). Вона позиціонується як пристрій для стаціонарної експлуатації, проте наявність колісної бази надає можливість використання в мобільному форматі.

Щоб зменшити рівень шуму від працюючого двигуна потужністю 6 кВт, в комплектації передбачено наявність захисного зовнішнього кожуха. Користувачі також оцінять зручну панель управління, інформаційний LED дисплей, захищений від пошкоджень склом. На екрані виводяться дані про робочі параметри станції, поточних режимах та налаштування.

Переваги:

 • автоматичний запуск контролюється системою ATS;
 • корпус має протиударну конструкцію;
 • є опція перевірки рівня масла і функція попереднього прогріву силового агрегату перед стартом.

3) Matari MDA12000SE

Японський виробник Matari при проектуванні даної станції ставив в пріоритет надійність виконання і функціональність. Серія MDA12000SE - це еталон якісного складання і надійності. Пристрої укладені в шумопоглинаючий корпус «SuperSilent», оснащений ефективною передовою системою рідинного охолодження двигуна. Навіть при інтенсивних навантаженнях вони не втрачають первинний робочий ресурс, забезпечуючи стабільним живленням всі підключені прилади.

Переваги:

 • економне споживання дизпалива (приблизно 2,3 літра на годину для забезпечення потужності в 10 кВт);
 • наявність в корпусі відкриваючого капота для доступу до внутрішніх вузлів;
 • електричний запуск двигуна.

4) AKSA APD16A

Модель має потужний двигун з рідинним форматом охолодження, який при 100% завантаженні споживає близько 4,1 л / год. Вона розроблена інженерами турецького бренду «AKSA», зібрана на інноваційних виробничих потужностях. Електростанцію відрізняє від аналогів наявністю стійкого шумоізолюючого корпусу, стійкість до тривалої роботи і інтенсивних навантажень, мінімальна потреба в поточному ремонті.

Переваги:

 • електрогенератор дизельної серії APD16A легко запускається в різних кліматичних умовах;
 • індикація режимів роботи здійснюється на спеціальній панелі (сюди виводяться і результати роботи вбудованої діагностичної системи пошуку несправностей);
 • місткий бак для палива (32 літри).

5) DALGAKIRAN DJ22CP

Потужний дизельний електрогенератор турецького виробництва. Оснащується всепогодним захисним кожухом, працює тихо і ефективно, раціонально споживає паливо. Набувають прилад для стаціонарної експлуатації. Він має стійкий масивний корпус, зручну систему управління, забезпечує на виході стабільну напругу.

Переваги:

 • силовий агрегат розроблений спільно з брендом «Ricardo» (Британія)
 • рама виготовлена ​​з сталі
 • напруга регулюється в автоматичному режимі

Ознайомившись з ТОП-5, споживачі зможуть зорієнтуватися на ринку, і підберуть товар, який виправдає всі очікування і вкладені кошти.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)