У Рівненському районі підсудний, обвинувачений у півмільйонному хабарі, перемагає на виборах голови громади

Поки сільського голову роками судять у обвинуваченні в півмільйонному хабарі – селяни обирають його на ще один термін
Джерело
Сергій Делідон

Минуло чотири роки, відколи голову Зорянської сільради затримали на півмільйонному хабарі за оформлення землі. Співробітники СБУ, які його затримували, казали, що це на той час був найбільший зафіксований хабар на Рівненщині. Наразі Михайло Олійник набрав уже понад 50% голосів у виборах на посаду голови Зорянської сільської територіальної громади.

Результати попереднього підрахунку голосів виборців оприлюднив один з кандидатів у депутати Зорянської громади Сергій Делідон. Ці результати нам підтвердила і голова Зорянської сільської територіальної виборчої комісії Ірина Богатова.

Якими б не були остаточні результати – вже видно хто переміг.

Результати попереднього підрахунку голосів на виборах голови Зорянської громади надав Сергій Делідон

– Порахували вже 100 відсотків бюлетенів, – каже голова ТВК Ірина Богатова. – Але поки що це попередні результати, адже нам потрібно їх зареєструвати ще в районі та області.

Нагадуємо, за версією обвинувачення, Михайло Олійник вимагав 500 тисяч гривень від підприємця за виділення йому 1,5 га землі (10 ділянок), які були заплановані для передачі місцевій громаді та ветеранам АТО. На час роботи на посаді голови пан Олійник був священиком УПЦ КП.

Читайте деталі справи: Справа тягнеться – хата будується: як почувається сільський голова, затриманий у Рівному з півмільйонним хабарем

Усі ці роки, які минули від часу затримання посадовця, суд продовжував клопотання прокуратури щодо відсторонення Олійника від посади. Так було до червня 2020-го року. Тоді суд відмовив у продовженні цього терміну і дозволив Михайлу Олійнику повернутися до роботи голови сільради.

Стежити за цією справою можна за тегом: Михайло Олійник

Слідкуйте за місцевими виборами за тегом: Вибори 2020


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу» за цим посиланням. Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)