VLT Drive Motor FCP 106, Децентралізований привід: що це, характеристики, застосування

VLT Drive Motor FCP 106 — високотехнологічний продукт. Всі перетворювачі частоти (ЮГОВ-Проект) датської компанії Данфосс відрізняються високою якістю, економічністю, розроблені із застосуванням інноваційних технологій та використовуються в різних галузях промисловості.

Що собою являє цей пристрій?

VLT Drive Motor FCP 106 — це частотний перетворювач, змонтований на асинхронний двигун або використовуваний як автономний пристрій. На основі інтелектуальних електроприводів вибудовують децентралізовані автоматизовані системи управління різними технологічними процесами.

У пристрій вмонтований фільтр вищих гармонік RFI, що дозволяє знизити гармонійне навантаження на електромережу та продовжити термін експлуатації частотника. У прилад інтегровані пристрої, що підтримують протокол EIA/TIA-485, FC, Metasys та ін.

Вони працюють в режимі приймач/передавач і забезпечують зв'язок між агрегатами та частотним перетворювачем. Режим очікування або «сну» забезпечує економію електроенергії та продовжує термін експлуатації пристрою.

Компактний прилад укладений у міцний корпус з нержавіючої сталі, стійкий до корозії, хімічної та фізичної дії. Завдяки повітряному охолодженню він може працювати в умовах високих температур. Температурний діапазон ефективної роботи частотника становить від -20 до + 50 ° C.

Надійний захист від вологи, газів і пилу, вібрації дають можливість фіксування пристрою в безпосередній близькості до керованого двигуна.

Вбудований каскадний контролер регулює витрату, тиск і контроль рівня, що дозволяє пристрою керувати 3 насосами. За відсутності напору в системі або малій витраті вмикається режим захисту від «сухого ходу», що захищає двигун насоса від кавітації. Прилад контролює витік в системі та відповідно реагує на неї — відключає насос.

Різноманітні функції, що їх виконує VLT Drive Motor FCP 106, дозволяють знизити витрати електроенергії, оптимізувати роботу декількох вузлів на лінії та захистити обладнання від псування. Гнучка схема децентралізованого приводу:

●    полегшує і спрощує компоновку системи;
●    прискорює процес діагностики та заміни обладнання;
●    дозволяє знизити складність системи управління;
●    гарантує стабільну та економічну роботу системи.

Кріпильна платина на корпусі забезпечує швидкий і простий монтаж пристрою.

Характеристики

Живлення частотника відбувається від мережі з напругою 380-480 В ± 10% і частотою 50/60 Гц. Напруга на виході складає 0-100% живлення Частота на виході залежить від типу двигуна:

●    для асинхронного — 0- 200 Гц
●    для двигуна з постійними магнітами — 0 — 390 Гц.

Тривалість тимчасового інтервалу зміни швидкості — 0,05-3600 с.

Галузь застосування

Модель VLT Drive Motor FCP 106 використовується для управління:

●    вентиляційними установками;
●    конвеєрами;
●    насосами.

Децентралізований привід VLT Drive Motor FCP 106 використовують в секторі ОВК, харчовій та пакувальній промисловості, водопостачанні та водовідведенні, суднобудуванні та ін. 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)