Встановлення теплового насоса. Чи варто? Які переваги?

Коли під час будівництва приходить час вибирати джерело опалювання, дуже важливо взяти до уваги такі важливі обставини:

1. Загальна площа усієї забудови, що планується опалюватись.
2. Наскільки якісно утеплений будинок, та які можливі тепловтрати.
3. Місцевий клімат, у якому планується проживання.
4. Будинок планується для постійного проживання чи його будуть експлуатувати сезонно у якості дачі.
5. Та інші фактори.
Коли у будинку живуть лише «наїздами»: у теплу пору року, вихідні або свята, то пічне опалення або твердопаливний котел — розумне рішення. Але візьміть до уваги, що для опалення будинку твердопаливним котлом, потребується деякий час.
Та для постійного проживання знадобиться більше зручностей і в теплопостачанні, і в наявності гарячої води у будинку. І найкращий варіант — встановлення теплового насоса. Розберемось, чому іменно він.
По-перше: він не виробляє тепло, як більшість опалювальних джерел, а постачає його з того, що є навкруги (повітря, вода, земні надра). Це говорить про те, що тепловий насос — дуже економічне джерело, бо, крім того, не витрачає зайвої енергії на процес генерації тепла. В результаті — набагато менше витрачається на сплату електроенергії. Власники таких насосів дуже вражені суттєвою економією бюджета, порівнюючи свої витрати у минулому.
По-друге: тепловий насос відноситься до найбільш безпечніших джерел тепла, що не потребують постійногго нагляду (саме неприємне, що може з ним трапитись — це його витік). Для порівняння, згадайте про газовий котел, що не застрахований від такої біди, як вибух.
По-третє: екологічність. Якщо порівнювати з іншими постачальниками тепла, то він не забруднює навколишню середу і не виробляє шкідливих речовин.
І, на останнє: енергетична незалежність. Погодьтесь, що в наші часи — це дуже важливо, якщо брати до уваги не дуже стабільну ситуацію в країні. Важко навіть уявити, якою може стати ціна на газ або електрику. Не кожний має змогу опалювати приміщення дровами або вугіллям. Тому, тепловий насос — це крок у найкраще майбутнє, це піклування про нашу планету і всіх нас.
Енергія сонця, вітрів та тепла землі, так доступна і не залежить від рішень політичного характеру, не потребує складного процесу обробки. Нам залишається лише розумно скористатися цими безкоштовними природними ресурсами, «доставляючи» їх до свого місця призначення.
Обрати тепловий насос проконсультувавшись з фахівцем можна за посиланням: http://ekonomteplo.com.ua/2017/02/28/chy-varto-vstanovlyuvaty-teplovi-nasosy/

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)