Втратив посаду, але лишився в Рівненському онкодиспансері

Як покарали за побори завідуючого відділенням променевої діагностики

Керівник відділення променевої діагностики протипухлинного центру Яків Пархоменко, який зареєструвався підприємцем, взяв кабінет у своєму ж відділенні. Сюди направляли пацієнтів для оплати обстежень. Після викриття цієї схеми посадовець звільнився з керівної посади
Джерело
«Четверта влада»

Керівник відділення променевої діагностики Рівненського протипухлинного центру Яків Пархоменко написав заяву на звільнення з посади. Усе – через здирництво у його відділенні, яке викрила нещодавно «Четверта влада».

За результатами нашого розслідування поліція перевіряє інформацію, щоб прийняти рішення щодо відкриття кримінального провадження щодо зловживання службовим становищем. А в протипухлинному центрі організували власну перевірку, яка підтвердила зловживання керівника відділення.

Нагадуємо, як з'ясувала «Четверта влада», керівник відділення променевої діагностики протипухлинного центру Яків Пархоменко зареєструвався як приватний підприємець. І взяв в оренду кабінет, який знаходиться у його відділенні.

Завдяки цій схемі посадовець отримав можливість заробляти мільйони на пацієнтах, фактично не надаючи їм жодних послуг і зловживаючи службовим становищем. Адже пацієнтів направляли у цей кабінет для оплати майже усіх обстежень, які вони проходили у цьому відділенні. 

– Яків Пархоменко звільнився з посади завідуючого, – розповідає «Четвертій владі» головний лікар Рівненського протипухлинного центру Григорій Максим'як.

Екс-керівник відділення продовжує працювати у закладі, але лише на посаді лікаря-ренгенолога. Також він, як підприємець, продовжує орендувати кабінет у цьому ж відділенні.

Гроші за обстеження, як було раніше, у цей кабінет уже не носять, запевняє Григорій Максим'як.

– За рішенням комісії йому винесли попередження, що якщо використовуватиме приміщення не за цільовим призначенням (цільове призначення приміщення – для кабінету комп'ютерної томографії – авт.), то угоду про оренду з ним розірвуть, – каже Григорій Максим'як.

Роботу комісії з вивчення питання здирництва в закладі координував заступник головного лікаря протипухлинного центру Сергій Михайловський. Він розповідає що комісія була готова розформувати відділення, щоб припинити цю схему заробітку на пацієнтах.

Однак робити цього не довелося. Оскільки Яків Пархоменко написав заяву на звільнення з посади керівника.

Зараз у закладі шукають нового керівника відділення променевої діагностики. Але вже зараз переймаються як організувати роботу відділення таким чином, щоб не було скарг на здирництво. Адже фінансування на усі потреби закладу не вистачає.

– Щоб закрити потребу у витратних матеріалах для онкохворих, ми взяли кошти з благодійного фонду (БФ «Рак не вирок», який заснували у онкодиспансері, – ред.), – каже Сергій Михайловський. – Але ж гроші у фонд потрапляють від цих же людей (відвідувачів закладу – авт.) Ну не піде ж людина з вулиці закидати гроші у наш фонд.

Якщо те, що ми робимо, вам подобається, і ви вважаєте це важливим, ви можете підтримати «Четверту владу». Щоб ми мали можливість працювати ще краще і охоплювати більшу кількість тем. Зробити це можна ТАКИМ ЧИНОМ.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте