Xiaomi Mi 11 8/256GB Blue: неперевершена якість та відпадний дизайн

Джерело
ixbt.com

Наприкінці 2020 року на ринок вийшла яскрава модель Xiaomi, яка затьмарила усіх своїх попередників.

Вже задовго до відкриття продажу на флагманську модель смартфону Xiaomi Mi 11 8/256GB Blue  вишикувалася величезна черга. Навіть за найбільш сміливими очікуваннями настільки великий попит від споживачів став приємним сюрпризом для виробника.

Ключові фішки моделі Xiaomi Mi 11:

•    Розкішний дизайн. Зовнішній вигляд смартфону підкупає навіть найбільш прискіпливих та примхливих користувачів. Нетривіальній дизайн та пронизливо блакитний колір корпусу Xiaomi Mi 11 прийдеться до душі будь-якій людині, що віддає перевагу креативності та відмінності від інших.

•    Потужні камери. Пристрій оснащений трьома камерами: на 108 Мп, 13 Мп та 5 Мп з кутом огляду 123°. Поряд знаходиться світлодіодний спалах. Усі ці параметри дозволяють проводити фото- та відео зйомку надзвичайної якості. При цьому рівень якості запису максимально наближений до кінематографічного.

•    Надзвичайна продуктивність роботи. Xiaomi Mi 11 8/256GB Blue  – це перший у світі смартфон, функціонування якого засновано на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 888. Завдяки цій системі продуктивність роботи цієї моделі смартфону зросла на 25%, що дозволило помітно зменшити рівень енергоспоживання.

•    Акумулятор з високою ємністю. Окрім системи, що знижує енергоспоживання, за високу «живучість» гаджету відповідає потужний акумулятор ємністю 4600 мАч. Крутим бонусом від виробника стала підтримка швидкої зарядки пристрою – як звичним дротовим способом, так і методом бездротової зарядки. Дріт підзарядки не іде у комплекті, тож його буде необхідно докупити окремо.

•    Додаткові можливості. У дисплей смартфону вбудовано сканер відбитку пальців. З його допомогою можна не тільки швидко розблокувати пристрій, але й виміряти частоту свого пульсу.

Флагманська модель Xiaomi Mi 11 має велику кількість переваг у зрівнянні з попередніми моделями, що були випущені цим виробником.

Його потужний та якісний AMOLED-екран, акумулятор з високою ємністю та потрійна камера з максимально широким функціоналом відкриває нові можливості для власника цього смартфону.

Привабливий дизайн гармонійно комбінується з високою продуктивністю роботи цього гаджету. Єдиним недоліком цієї моделі смартфону можна назвати відсутність у комплекті дроту для його підзарядки. Тож покупцеві доведеться додатково купити зарядку до Xiaomi Mi 11.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)