Як купити надійний роутер 4G від Київстар

Джерело
kyivstar.ua

Після появи високошвидкісних інтернет-мереж в Україні модеми та роутери 4G-станарту забезпечують надійне підключення до всесвітньої мережі. Пристрій підключається до ноутбука або ПК з допомогою USB-роз'єму, забезпечує доступ до інтернету 4-го покоління 4G LTE. Інтернет-магазин Київстар пропонує купити його тут за вигідними цінами.

Бездротовий зв'язок незамінний для роботи, навчання, спілкування з друзями та рідними. Роутери розроблені для роздавання Wi-Fi образу на кілька гаджетів (ПК, смартфони, планшети і смарт-телевізори), об'єднуючи їх у єдину мережу. Крім того, в них доступне також дротове підключення.

Різновиди 4G-роутерів

Пристрої відрізняються за стандартами 3G та 4G, а також діапазонами частот. Обираючи роутер для підключення до інтернету з 4G, слід враховувати, що мережі LTE працюють на частотах 1800 МГц і 2600 МГц.

В залежності від особливостей конструкції та функцій, роутери представлені в таких різновидах:

  • з прямим або поворотним USB-роз'ємом;
  • стандартні або з інтегрованим модулем Wi-Fi. Вони підходять для організації захищеної бездротової мережі для кількох гаджетів для домашнього або офісного використання.

Однією з найважливіших характеристик роутерів є швидкість передачі даних. За цією характеристикою вони діляться на три категорії:

  • до 150 Мбіт/с — даної швидкості достатньо для перегляду сторінок в соціальних мережах, прослуховування аудіо і перегляду відео онлайн;
  • 300 Мбіт/с — високошвидкісне з'єднання гарантує плавний перегляд відео в найкращій якості, ігри в мережеві ігри;
  • понад 300 Мбіт/с — максимальна швидкість необхідна, коли потрібно завантажувати значні обсяги даних і пересилати величезні файли.

Діапазон сигналу та доступні порти в роутерах

В процесі вибору необхідно враховувати частотний діапазон сигналу, від якого залежить швидкість підключення та якість сигналу. В магазині Київстар пропонуються пристрої з частотним діапазоном:

  • 2,4 ГГц – найбільш поширений стандарт, який суміщається із будь-яким пристроєм з Wi-Fi модулем. Проте є висока вірогідність виникнення перешкод та переривання сигналу;
  • 5 ГГц – в даному діапазоні неполадок значно менше, проте спареність із гаджетами у такого сигналу також гірше. Серед роутерів, які пропонуються в каталозі компанії Київстар у Києві та інших містах, представлені моделі, що працюють у обох діапазонах. Але вони пропонуються в більш високому ціновому діапазоні.

В роутерах інтегровані порти WAN і LAN. Порт WAN призначений для підключення кабелю, що забезпечує надходження сигналу в приміщення. Через порти LAN з використанням кабелів підключаються пристрої, що знаходяться в будинку. Теоретично максимально допустима швидкість LAN-підключення - 1 ГБ/с, проте на практиці вона залежить від особливостей провайдера.

В інтернет-магазині Київстар можна підібрати роутер 4G з бажаними характеристиками для встановлення вдома чи в офісі. Пристрій забезпечить стабільне інтернет-з'єднання за будь-яких умов, надається гарантія від виробника. Завдяки постійній наявності роутерів забезпечується оперативна доставка в будь-яке місто України.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)