«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Kuzmichova
Директорка РОЧБО «Серце дітям України»

Як можна допомогти хворим дітям: волонтери і благодійники в Рівненському районі шукають допомогу

Друзі, БО «Серце дітям України» розпочали ремонт дитячого паліативного відділення в Дядьковичах. Я вірю, що нам вдасться зробити відділення, де дитина зможе забути про біль.

Я вірю, що в цьому відділенні мами не боятимуться на тиждень лишати дбайливим медсестричкам дитину з інвалідністю, біля якої прикута все життя, щоб бодай самій раз в рік оздоровитись.

Я вірю і знаю, що наше суспільство за останні роки вже по-іншому ставиться до теми паліативної допомоги і не робить вигляд, що невиліковних хворих не існує. Ми всі багато зробили для появи паліативних відділень, але тепер потрібно допомогти привести їх у належний стан!

Не дивлячись на те, що це районна лікарня, в Дядьковицьке паліативне відділення хворі потрапляють з усієї області і з міста Рівного, тому що саме в цій лікарні є реальний та якісний догляд за важкими хворими.

Ми багато спілкуємося з колегами з інших фондів про розвиток паліативної допомоги в Україні. На голову не налазить маніпуляція з хворими задля отримання від НСЗУ коштів на паліативну допомогу.

Наприклад, якщо хворий після реанімації (чи то після операції, чи то інфаркт абощо), але стан доволі тяжкий, деякі лікарні записують їх автоматично як паліативних, роблячи собі статистику.

Дядьковицьке хоспісне відділення справжнє. Там є правильне розуміння і ставлення до важкохворого. Там справді надають паліативну допомогу до останнього подиху пацієнта. Якісний медичний догляд дарує важливу підтримку тим, хто прощається з цим світом.

Група волонтерів Rivne_redblack та Лікарняні Клоуни «Червоні Носи» м. Рівне вже зробили чималу частину демонтажних робіт. Величезне дякую вам, хлопці! Вкотре повторюсь: ви – неймовірні!

Наші майстри починають ремонтні роботи із заміни стояків. Демонтажні роботи проводять до цегли, а це означає, що нам потрібно робити абсолютно все: монтаж електропроводки, щитків, розеток, вимикачів, шпаклювання стін, монтаж плитки, вирівнювання підлоги, заміну дверей, унітазів, кранів, перероблювати душ та ванну для комфортного догляду за важкими пацієнтами.

Приблизний бюджет на всі ці роботи складає 1 мільйон 200 тисяч.

Наш постійний помічник і партнер організація «Herz for kinder.СH» вже перерахували на цей проект близько 300 тисяч гривень, але цього замало. Звичайно, весь бюджет ремонту наші партнери не покриють, тому що в Швейцарії пандемія СOVID-19 також добряче похитнула економіку країни.

Такі великі проекти можливо здійснити тільки разом, тому ми дуууже потребуємо вашої підтримки! Ні діти, ні їх батьки, ні дорослі важкохворі, ніхто не повинен страждати від болю!

Реквізити для надання благодійної допомоги

Картка «ПриватБанка» 5169 3305 1958 7395

Картка відкрита на директора РОЧБО «Серце дітям України» Кузмічову Марину Анатоліївну, та прив’язана до поточного рахунку

ПАТ КБ Приватбанк

РОЧБО «Серце дітям України», ЗКПО 36466974, рахунок UA833333910000026002054720577

Призначення платежу: благодійна допомога для ремонту дитячого паліативного відділення в Дядьковичах.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте