Як на Рівненщині сприятимуть розвитку Агробізнесу

В рамках Міжнародного аграрного форуму «AGRORIVNE 2018», що відбувся у Рівному 19 жовтня, ПриватБанк представив нові можливості фінансування аграрних підприємств області з можливістю подальшої компенсації частини витрат коштом держави.

На завершення департамент агропромислового розвитку РОДА та ПриватБанком підписав меморандум про співпрацю, що покликаний значно розширити можливості фінансування аграрного сектору.

«Сільськогосподарська галузь, як локомотив розвитку національної економіки, повинна завжди мати потужну фінансову підтримку, – говорить перша заступниця директора, керівниця напрямку реалізації програм клієнтам  малого та середного бізнесу Північно-Західного РУ ПриватБанку Ірина Момотюк.

– ПриватБанк, як найбільший державний банк України, вже сьогодні налаштований стати банком для аграріїв №1. Лише минулого року через ПриватБанк відшкодували більше половини коштів підтримки держави на придбання агротехніки.

– Цьогоріч ми плануємо ще більше розширити співробітництво з фермерськими господарствами, з малими та середніми агропідприємствами».

Під час підписання Меморандуму про співпрацю директор Департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації Надія Переходько відзначила роль банківських установ в розвитку сільгоспвиробництва області та закликала банкірів все більше допомагати аграріям:

«Багато з виробників та фермерів просто не знають, як правильно заявити про себе, підготувати необхідну документацію та отримати необхідне кредитне фінансування. Прошу банки піти назустріч та значно спростити вимоги до оформлення кредитів.

Підписаний Меморандум про співпрацю з ПриватБанком покликаний саме спільними зусиллями прискорити обмін інформацією між банком та клієнтом, розширити можливості кредитування та участі їх в державних програмах підтримки розвитку сільгосппідприємств».

У 2018 році Уряд України виділив понад шість мільярдів гривень на підтримку сільського господарства. ПриватБанк долучився до п’яти програм з компенсації, які охоплюють різноманітні галузі аграрного сектору. Компенсацію можна отримати на придбання техніки, підтримку тваринництва, відбудову та реконструкцію ферм, придбання насіння тощо.

«Я хочу подякувати Рівненській обласній державній адміністрації за співпрацю. Надзвичайно важливо, що на Рівненщині аграрії можуть розраховувати на підтримку держави у фінансуванні бізнесу та отримати відчутну компенсацію за кредитуванням. Ми теж прагнемо створити максимально сприятливі умови для малого та середнього бізнесу, а зокрема - для аграріїв та фермерів, – зауважує Ірина Момотюк.

– Вже сьогодні в ПриватБанку запроваджена спрощена процедура подання документів та інноваційні підходи в наданні послуг дають змогу нашим клієнтам легко отримати необхідну фінансову підтримку як від держави, так і від ПриватБанку. Підписаний Меморандум з Рівненської облдержадміністрацією значно розширить такі можливості допомоги аграріям та дозволить їм швидше розвивати власний бізнес».  

Під час аграрного форуму «AGRORIVNE 2018»  ПриватБанком були представлені кредитні програми “АгроКУБ” та “Агросезон” та програма фінансового лізингу техніки. Кредитування дозволяє оновити та розширити парк сільськогосподарської техніки, при цьому не виводити з обігу всі 100% вартості покупки.

Крім цього банк адаптував і графік погашення з урахуванням сезонності бізнесу. Тобто, можна користуватись с/г технікою вже зараз, а гасити тіло кредиту лише після збирання і продажу врожаю. 

ПриватБанк обслуговує в агросекторі 11 188 юридичних осіб та 3 574 приватних підприємці. Частка ринку фінансової установи в цій галузі - 44% (за обслуговуванням рахунків).

Програма беззаставного кредитування “АгроКУБ” та отримання обігових коштів “Агросезон”, фінансування на придбання міндобрив та техніки, програми лізингу – всі ці фінансові можливості вже використовуються представниками агробізнесу Рівненщини.

У 2018 році ПриватБанк планує спрямувати на підтримку малого бізнесу понад 5 млрд грн. Національна програма «КУБ» дає можливість будь-якому підприємцю залучити фінансування для розвитку власної справи. 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)