Як обрати взуття взимку

Джерело
purewow.com/

Холодний сезон, що в Україні триває ледь не пів року, змушує звернути особливу увагу на взуття. Бо й справді, можна одягти два светри, але дві пари чобіт одночасно не вдягнеш, як би не старався. Отож вибір зимового взуття має бути ретельним та зваженим.

Дещо полегшує ситуацію той факт, що безліч люду перейшло на зручний повсякденний одяг. Худі, светри та спортивні костюми дають повну свободу любителям комфортного взуття. Натомість вишукані чоботи на підборах взувають лише за виняткових обставин.

Сучасна стилістика диктує головне правило: зручність передусім! На щастя, взуттєва промисловість з готовністю відповідає на запити споживачів. Тож стало неважко купити взуття жіноче, красиве та комфортне для носіння, особливо якщо скористатись спеціалізованим порталом Intertop.ua, що пропонує безліч моделей для повсякденного та парадного виходу.

Чоботи чи черевики?

Різниця чобіт та черевиків здебільшого полягає у висоті халяв. Стилістика виробів при цьому в обох категоріях залишається різноманітною:

  • класичні;
  • спортивні;
  • на низькому ходу;
  • на платформі;
  • на підборах.

Чобітки вищі, закривають литку від половини її висоти та більше. Черевики можуть бути низькі, що ледь прикривають кісточку. Більш високий їх різновид охоплює гомілку не вище половини.

Вибір взуття залежить від ваших уподобань та звичок. Черевики у багатьох випадках виявляються більш зручними, тому що мають шнурівку або інший тип застібки, який дозволяє регулювати повноту. Таким чином, і на вузькій, і на повній ніжці черевики гарно облягають гомілку, не стискаючи її надміру.

Натомість класичний чобіток із застібкою на блискавку гріє ноги аж до колін, а ботфорти - ще й вище.

Як вибирати зимове взуття?

Щодо матеріалу чобіт, то загальновизнаним пріоритетом залишається натуральна шкіра. Вона гарно протистоїть підвищеній вологості зовні та пропускає повітря зсередини.

Втім, з точки зору повітропроникності сучасні мембранні матеріали не поступаються шкірі, а то й переважають її. Щоправда, використовують їх переважно у тактичному взутті.

Важливим є матеріал підкладки. Демісезонні черевички найчастіше мають утеплення з флісу чи байки, для зими варто вибирати синтетичну дихаючу підкладку або хутро: натуральне чи штучне.

Пам'ятайте, що слід зважати на ваш рівень рухової активності. Якщо ви часто і багато ходите пішки, часто перебуваєте на вулиці, зверніть увагу на підошву. Вона має бути гнучка, із глибоким протектором для зменшення ковзання. Вузькі та високі підбори залишіть на вихід, коли ви зможете скористатись транспортом.

Для зимового взуття правильно підібраний розмір є особливо важливим. Нога має вільно розміщуватись всередині, пальці повинні рухатись. Якщо нога буде затиснута, в ній порушиться кровопостачання, ви швидко змерзнете. Крім того, варто зважати на можливість надягти додаткову пару шкарпеток.

В інтернет магазині Інтертоп присутній гарний вибір модного брендового взуття, виготовленого за сучасними технологіями. Тут зручно обирати жіноче взуття завдяки продуманій багаторівневій системі фільтрів, тому ви можете купити свою пару, не витрачаючи багато часу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте