Як працюють тканинні ролети з електроприводом

Сучасне житло не тільки красиве, а й комфортне, зручності і затишку в домі приділяється багато уваги. Звичайні штори та гардини поступово виходять з моди, їх замінили різні різновиди жалюзі.

Насправді у них є багато переваг над звичайними шторами. В першу чергу це компактність. Рулонні штори займають мало місця і розміщуються впритул до скла, вони не будуть заважати квітам і рослинам на підвіконні.

Далі слід відзначити легкість у догляді. Це і правда величезний плюс, так як кожна жінка знає скільки часу йде на прання і прасування звичайних штор. Всі тканини для жалюзі мають пилевідштовхуюче і антисептичне просочення, що робить їх стійкими до забруднень.

З огляду на всі плюси, сучасні господині вибирають рулонні штори. Для більш вибагливих клієнтів є ще один вагомий аргумент в сторону ролет – це можливість установки автоматичних конструкцій.

Перейшовши за посиланням, зможете прочитати, як працюють тканинні ролети на електроприводі. Такі пристрої прекрасно справляються з поставленою задачею на будь-якому, навіть важкодоступному вікні.

Основне їхнє завдання – це регулювати кількість світлового потоку, щоб зробити кімнату максимально комфортною і затишною.

Ролети з електроприводом з'явилися на ринку жалюзі відносно недавно, але швидко стали функціональною альтернативою фіранкам і навіть простим жалюзі.

В принципі, конструкція нічим не відрізняється від звичайних рольштор, тільки наявністю механізму. Він кріпиться до валу і допомагає піднімати або опускати всю конструкції в залежності від команди.

Працює даний виріб за допомогою пульта, натискаючи на кнопку полотно приводиться в рух, також є можливість зафіксувати полотно на будь-якій, потрібній вам, висоті.

За допомогою пульта ви можете керувати однією ролетою окремо або ж декількома одночасно. Одним натисканням кнопки можна відкрити штори одразу на декількох склопакетах.

Тому електропривідні рольштори часто встановлюють в торгових центрах, на вітринах, у виставкових залах і на вокзалах. Їх зручно використовувати у всіх будівлях, де є великі склопакети і є потреба у постійному регулюванні сонячного потоку.

Встановивши тканинні жалюзі на пульті, ви матимете ряд переваг, а саме:

  • Зручність в управлінні і регулюванні;
  • Можливість користуватися всіма плюсами жалюзі, навіть на вікнах установлених у важкодоступних місцях;
  • Сучасне рішення в оформленні будь-якого приміщення;
  • Ви будете економити свій час.

Штори на електроприводі – це нове покоління для розумного будинку, вони роблять ваше життя легким та комфортним. Також дані конструкції відмінно оформлять великі й важкодоступні вікна. Дистанційне керування зробить відкривання і закривання штор легким і зручним процесом.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)