Як тепер на Рівненщині ловитимуть водіїв, які перевищують швидкість

Патрульні показали як працюють нові прилади для вимірювання швидкості
Джерело
Фото «Четверта влада»

На Рівненщині патрульна поліція почала використовувати лазерний вимірювальний прилад швидкості TruCam. Використовуватимуть пристрій у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг.

У місцях, де патрульна поліція фіксуватиме порушення швидкісного режиму, стоятимуть службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

За словами заступника начальника управління патрульної поліції Рівненщини Андріана Горбачевського, подібні місця будуть визначені спеціальними табличками. 

Андріан Горбачевський зазначає, що сьогодні запустили декілька приладів на різні ділянки дороги

– Є у нас маса місць з перевищенням концентрації ДТП. Це у нас Біла Криниця, Горбаків, Птича.

– На цьому етапі ми лише попереджаємо, щоб водії звикли, але за декілька днів будемо притягувати водіїв-правопорушників до адміністративної відповідальності, будемо накладати адміністративні стягнення, – розповідає він.

В приладі правоохоронець вказуватиме своє прізвище та номер нагрудного жетона. Автоматично через мережу Інтернет підтягуватиметься дата та час.

Швидкість транспортного засобу відображається безпосередньо на екрані, окрім цього видно також і номери автомобіля

Відеоролики чи фотографії порушень зберігатимуться тривалий час в Управлінні патрульної поліції в Рівненській області та можуть бути надані до суду при оскарженні водіями винесених постанов.

Якщо ж водій перевищив швидкість, на нього складається протокол за ст. 122 Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

За перевищення швидкості більш як на 20 км/год – санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч.1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год - штраф 510 гривень (ч.3).

Як працює TruCam дивіться у відео.

TruCam – це лазерний портативний пристрій вимірювання швидкості транспортних засобів, який вироблено в США.

Завдяки лазерному наведенню TruCam може вимірювати швидкість на відстані до 1 200 метрів.

Він має карту пам'яті, якої вистачає на 16 тисяч відеороликів або 40 тисяч фото. TruCam робить до 3 фотокадрів в секунду та обладнаний GPS-датчиком.

Вперше TruCam з'явилися на озброєнні патрульної поліції кілька років тому, проте вони не мали належної сертифікації. Тепер, стверджують в поліції, мають.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте