Як вибрати смарт-годинник Samsung?

Джерело
samsungshop.com.ua

Придбання будь-якого гаджету супроводжується роздумами та сумнівами: що купити? Ось цю багатофункціональну модель унісекс, чи цей стильний рожевий годинничок, який так пасуватиме до нової сумочки?

Щодо кольору вибір, звісно, доведеться робити самостійно, а от про функціональні можливості smart watch Samsung розповімо детальніше.

Стислий огляд модельного ряду

Асортиментна пропозиція розумних годинників корейського бренду налічує декілька серій: Galaxy Gear, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active.

Щодо останніх, то вже сама назва серії натякає на призначення для найенергійніших; тих, хто звик використовувати час по-максимуму. Моделі Active здатні колір екрана підлаштовувати під стиль вашого одягу.

В невеликому корпусі вміщений цілий арсенал корисних функцій. Смарт годинник допоможе:

  • відслідковувати рівень вашої фізичної активності, у тому числі обліковувати пройдену відстань, вимірювати швидкість руху та кількість кроків;
  • контролювати рівень стресу вдень і якість сну вночі;
  • цілодобово відстежувати пульс та серцевий ритм.

У пам’яті Watch Active 2 закладено сім основних видів спорту, в тому числі плавання.

Контроллер виконує зіставлення фізичного стану власника з рівнем його активності. Завдяки цьому ви зможете повністю контролювати величину навантажень, досягати чудових результатів та повноцінно відпочивати.

Не забуваймо і про те, що смарт годинник Samsung може управляти камерою смартфону, інформувати про телефонні дзвінки, SMS-повідомлення та сповіщення з додатків, а також відслідковувати локацію, слухати музику, своєчасно отримувати листи електронною поштою та виконувати ще безліч інших функцій.

Вибрати такий чи інший годинник можна на сайті https://zhuk.ua/smart-godinniki-samsung/

Моделі ряду Galaxy Watch4 з сім-картою, оснащені мікрофоном і динаміком, можуть приймати дзвінки. Вам не доведеться шукати телефон у надрах сумки; на терміновий виклик ви зможете відповісти одразу.

Зверніть увагу на гаджети з системою BioActive Sensor. Всього за 15 секунд вони виконують аналіз складу різних тканин організму, а це, своєю чергою, допоможе відкоригувати вашу оздоровчу чи тренувальну програму.

Понад те, ви можете зразу ж зняти електрокардіограму та виміряти кров’яний тиск. Розумні годинники суттєво спрощують контроль за станом здоров’я, надсилаючи повідомлення у разі виявлення значних відхилень.

Ваш денний відпочинок та сон теж не залишаться поза увагою. Годинник з біосенсорною системою контролює рівень кисню у крові, аналізує особливості дихання, тривалість та протікання різних фаз сну. Galaxy Watch4 Classic, поєднаний з відповідним смартфоном, створює цілісну інформаційну систему як щодо ваших тренувань, так і стосовно рекомендацій по їх вдосконаленню.

5 критичних параметрів на які важливо звертати увагу при купівлі смарт-годинника

  1. Сумісність операційних систем вашого смартфона з обраною моделлю гаджета.
  2. Обсяг вбудованої та оперативної пам’яті.
  3. Місткість акумулятора.
  4. Функціональні можливості.
  5. Вологозахищеність та ступінь захисту від пилу.

Ми навмисне не акцентуємо увагу на матеріалах корпуса, ремінця, чи дизайні виробів, бо це суто індивідуальна справа. Важливо, щоб ваш смарт-годинник виконував покладені на нього функції, та робив це надійно протягом тривалого часу.

В інтернет-магазині Жжук представлені найбільш вдалі моделі смарт-годинників Самсунг. До ваших послуг онлайн консультант та телефон гарячої лінії, де вам професійно допоможуть вибрати необхідний гаджет.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте