Як вибирати шафу-купе: сім порад від досвідченого продавця

Здається, при сучасному різноманітті кольорів, розмірів та фактур немає нічого простішого, ніж купити шафу-купе. Знай собі розглядай картинки в інтернеті, клацай мишкою та замовляй, навіть не виходячи з дому.

Проте, як свідчить досвід інтернет-магазину https://mebshop.kiev.ua/mebel/shkafi-kupe, помилки при замовленнях трапляються досить часто. Вже доставлена шафа, як виявляється, не поміщається у відведене місце, або виявляється занадто громіздкою, чи колір не відповідає очікуваному.

Щоб уникнути розчарувань та зайвих турбот із заміною товару, існують перевірені способи безпомилково вибрати шафу купе.

  • Ретельно виміряйте розміри місця, де ви плануєте встановити нову шафу. Врахуйте особливості приміщення: висоту стелі, наявність поблизу вимикачів, розеток. Буде дуже незручно, якщо вимикач світла опиниться схованим за шафою.
  • Якщо ви плануєте встановити шафу-купе від стіни до стіни, або замовити вбудовані меблі, перевірте паралельність стін, стелі та підлоги. Врахуйте наявність плінтусів.
  • Розглядаючи зразки у каталозі, звертайте увагу на глибину меблів. Варто пам’ятати, що розсувний механізм теж займає частину внутрішнього простору шафи-купе, тому фактичний корисний об’єм шафи буде на 7-10 см меншим, ніж вказана глибина. Ми розуміємо, що простір хочеться зекономити, але чи буде вам достатньо внутрішньої глибини вузьких меблів?
  • Протилежна проблема до вищеописаної полягає у занадто великому розмірі. Бажання сховати якнайбільше речей призводить до замовлення шаф-купе, які займають занадто багато місця. Найчастіше це стосується кутових меблів. Справді, важко уявити, який обсяг вони займають у реальній кімнаті. Пропонуємо використати звичайну крейду, і окреслити на підлозі контур майбутньої шафи відповідно до обраного зразка. Так ви зможете візуально побачити, скільки місця вона займе, і чи не варто скоригувати свій вибір.
  • Попередні поради стосувались розмірів. Поговоримо тепер про внутрішнє наповнення. Більшість недорогих шаф-купе, які можна замовити онлайн, мають стандартне наповнення: кілька полиць та штанга для вішаків. Подумайте, а чи не варто доповнити їх висувними шухлядами? Це допоможе структурувати внутрішній простір, та зручніше розмістити речі. Іноді слід замовити додаткові полиці, щоб максимально використати весь об’єм шафи.
  • Колір має значення не лише у тому сенсі, що він має збігатись із рештою меблів у кімнаті. Це якраз не обов’язково, оскільки у багатьох випадках зі всієї шафи-купе залишається на видноті лише одна бокова стінка. Важливіше, яким буде фасад. У маленьких кімнатах не варто ставити темні меблі. Обирайте нейтральні або світлі кольори, яких зараз є чималий вибір.
  • Оздоблення розсувних дверей вражає різноманіттям. Десятки малюнків на склі, виконаних піскоструменевим способом, повноколірні фото на всю величину фасаду, дзеркала та комбіновані двері. Тут не існує загальноприйнятих правил, кожен обирає меблі на свій смак. Однак нагадаємо: дзеркала візуально розширюють простір, але потребують більш акуратного ставлення. Якщо ви не любите регулярно витирати сліди від пальців (а вони будуть!), вибирайте інший тип фасаду. Кольорове фото на всю стіну — це надзвичайно ефектно. Та чи готові ви споглядати цю картину роками? Адже шафу-купе купують не на один сезон!

Сподіваємось, вам стануть у пригоді наші поради. Скористайтесь ними, коли будете вибирати нову шафу, і не соромтесь ставити додаткові запитання консультантам у магазині! Бажаємо вдалого шопінгу!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте