Як знайти свій аромат парфумів

Джерело
expatguideturkey.com

Ми навіть не усвідомлюємо, скільки інформації отримуємо щодня через ніс. Вчені стверджують, що кількість нюхових рецепторів може сягати 5-6 мільйонів, а пересічна людина здатна розпізнати від 10 до 15 тисяч запахів!

Проте більшість із нас не можуть їх ідентифікувати, сприймаючи переважно як приємний чи неприємний аромат.

Є особливі люди, які можуть розрізняти та визначати велетенську кількість ароматів навіть у сумішах. В парфумерії існує спеціальна професія, яка так і зветься – ніс!

Ці люди від природи мають більш тонкий нюх, а також тренують його задля створення нових ароматних композицій, які згодом ми обираємо, відвідуючи парфумерний бутік чи інтернет магазин парфумів.

Цікавинки про запахи

Загалом із парфумами відбувається досить цікава історія. Кажуть, що той парфум, який є «вашим», ви на собі не відчуваєте. В цілому, це звичайнісінький міф.

Правда полягає у тому, що кожна людина володіє абсолютно унікальним індивідуальним запахом. Це як відбитки пальців, але у сфері ароматів. Не дивно, що кожен парфум звучить на різних людях по-різному. Це правило не працює лише для однояйцевих близнюків. Очевидно, особистий запах до певної міри має генетичну природу.

Додаючи до власного запаху ту чи іншу парфумерну композицію, ми ніби надсилаємо у всесвіт розширену інформацію про себе. Ось чому вибір ароматів є таким цікавим і важливим водночас.

Напевне, вам доводилось також стикатись із тим, що певний парфум, від якого ви були раніше у захваті, раптом перестав подобатись, ба більше, став дратувати. Траплялося чути думку, що то виробники «хімічать», змінюють складники.

Насправді ні, це ми можемо втратити чутливість до того чи іншого аромату внаслідок якихось змін в організмі, у тому числі гормональних. Буває, що молодим дівчатам і трохи старшим жінкам подобаються зовсім різні композиції, навіть якщо різниця у віці не така вже й значна.

Намагаючись підібрати парфуми, не слід сильно втягувати, внюхуватись у запах. Вже легкого помаху ароматизованим пробником буде достатньо щоб зрозуміти в цілому, наскільки цей запах ваш.

Відсіявши те, що категорично вам не подобається, спробуйте вже уважніше відчути ті зразки, що залишились. Не варто намагатись перенюхати весь магазин. Краще вибирати парфуми в кілька спроб.

Як знайти свій аромат в інтернет магазині парфумів?

Парфуми здатні підкреслити риси характеру та зовнішності, викликати приязнь у одних людей та відштовхнути інших. Саме тому вибір свого аромату може тривати досить довго.

На щастя, маємо сотні варіантів: квіткові, цитрусові, деревні, водяні, пудрові та безліч інших композицій.

Парфумована вода, туалетна вода, парфуми – це різновиди, що відрізняються концентрацією. Коли ви обираєте новий аромат, спробуйте спочатку менш концентрований: туалетну чи парфумовану воду. 

Звісно, найпростіший спосіб – це точно знати свій аромат чи улюблені парфуми того, кому шукаєте подарунок.  Але час від часу… Чому б не зробити експеримент із чимось іншим? Зрештою, ми міняємось, змінюються пори року та настрій. Можливо, ви готові у Новий рік увійти з новим ароматом?

Експериментуйте, змінюйте, даруйте один одному парфуми, і не бійтесь помилятися.  Відкривайте для себе нові грані ароматів, світ парфумерії нескінченний і прекрасний!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте