Як зручно сплачувати за комунальні послуги онлайн

Пам'ятаєте слова з однієї популярної в недавні часи реклами порошку «Тайд»: «Ви все ще застосовуєте кип'ятіння? Тоді ми йдемо до вас».

Перефразовуючи її, запитаємо так: «Ви все ще сплачуєте за послуги ЖКП в абонентських відділах, відстоюючи довжелезні черги? Тоді саме час щось з цим робити».

Послуги онлайн на допомогу

Інтернет давно став не тільки повсякденним, але і необхідним для багатьох видів послуг.

Величезна кількість милих дам замовляє через інтернет сукні та джемпери, дитячий одяг, косметику і парфуми. У справу включилися і чоловіки, закуповуючи за допомогою інтернету мобільні телефони, планшети і навіть товари для краси — не для себе в основному, а для своїх коханих.

Плата за інтернет за допомогою інтернету теж стала звичною для багатьох. Так само легко оплатити Рівнетеплоенерго, послуги телефонного стаціонарного і мобільного зв'язку. Тобто переконувати когось, що інтернет не тільки забирає наш час і псує зір, а може бути цілком корисним, вже нікого не треба.

Сплачуємо через банк

Деякі банки для зручності пропонують клієнтам послугу автоматичного платежу. Подивимось наскільки це зручно, чи легко нею скористатися, в чому плюси і мінуси.

В принципі, якщо у вас є картка будь-якого банку, то ви можете оплачувати послуги і через неї — заходити на сайт компанії, що надає послуги, вводити дані карти і отримувати після оплати чек з підтвердженням платежу.

Але, по-перше, тут дуже важливо не забути про платіж — інакше піде відлік пені, а по-друге, навіщо все ускладнювати, коли за допомогою банку можна зробити простіше.

Суть в наступному: як тільки підійде термін платежу за ту чи іншу послугу — газ, міський телефон, утримання житла, електроенергія — система сама спише необхідну суму, вам навіть не доведеться хвилюватися.

Але цього не трапиться, якщо:

  • у вас немає грошей на рахунку;
  • сума, яка є в рахунку, більше тієї, що позначена для списання;
  • ваша карта з яких не будь причин виявилася заблокованою.

Вкрай незручно платити за ЖКП через банк, маючи в рахунках не фіксовану, а змінну суму.

Мова йде про покази лічильника, які, як відомо, непостійні: скільки витратив води, стільки доведеться і заплатити. При автоматичному платежі коштів буде або бракувати, або ви будете переплачувати за послугу. Таке влаштовує не всіх.

Інший спосіб сплатити за ЖКП

Сервіс Portmone.com пропонує сплачувати за комунальні послуги, мобільний зв'язок та проводити інші платежі онлайн всього в два кліки. Після реєстрації на сайті можна створювати та налаштовувати шаблони, підключатися до тарифу без комісії. Доступна опція сплати рахунків по телефону.

За допомогою сервісу також зручно передавати покази лічильників. Достатньо просто ввести потрібні цифри в форму під час оплати.

Після здійснення платежу ви отримаєте електронний рахунок, який буде збережений в особистому кабінеті. Він доступний для друку у будь-який час. Користуйтеся зручним українським сервісом, який надає послуги європейського рівня.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)